Umidigi S2 Pro oficjalnie zaprezentowany!


umidigi s2 pro 1

UMIDIGI nie jest zbyt popularną firmą na naszym rynku. Producent chce jednak zrobić wszystko by sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Przyczynić się ma do tego ich najnowsze urządzenie – UMIDIGI S2 Pro. Czym smartfon będzie się wyróżniać na tle konkurencji? Czy ma szansę na sukces? 

UMIDIGI S2 Pro

S2 Pro ma być pierwszym smartfonem posiadającym ekran zajmujący prawie cały panel przedni, który może działać przez dwa dni na jednym ładowaniu. I to może być klucz do sukcesu. Telefony są coraz szybsze, posiadający coraz to lepsze ekrany i podzespoły. Rewolucja nadal nie dosięgnęła baterii. Firma, która stworzy smartfona działającego na przykład przez tydzień będzie tą, której sprzedaż diametralnie wzrośnie. Skupmy się jednak na UMIDIGI S2 Pro, bo to właśnie niego dotyczy ten tekst.

umidigi s2 pro 2

Smartfon trafi do sprzedaży dopiero w październiku tego roku, ale to przeszkadza producentowi w opublikowaniu wszystkich informacji na jego temat. Może UMIDIGI nadal trzyma jakiegoś asa w rękawie, którego pokażę przed rozpoczęciem sprzedaży? Tego niestety nie wiemy. Ekran ma mieć dość niestandardową przekątną – 5.99 cala. Proporcje wyświetlacza to 18:9, a sam ekran zajmuje 90% panelu przedniego. Sercem telefonu będzie wyjątkowo popularny w ostatnim czasie MediaTek Helio P25 wspierany przez 6 GB RAMu. Na pliki użytkownika producent postanowił przeznaczyć 64 GB pamięci. Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 5100 mAh. Obudowa ma zostać wykonana w całości w wysokiej jakości metalu.

Na pleckach znajdziemy podwójny aparat. Główny ma mieć 13 MP, a dodatkowy 5 MP. Zastosowanie tak dużej baterii nie ma sprawić, że urządzenie będzie wyjątkowo duże czy grube. Patrząc na specyfikację ciężko nazwać S2 Pro flagowcem. Skłaniałbym się raczej do tego by umieścić go na półce średniaków. Sporo zależy od tego na ile UMIDIGI wyceni nadchodzące urządzenie. Dodatkowo na oficjalnej stronie producenta możecie wziąć udział w konkursie, w którym jedna osoba otrzyma S2 Pro zupełnie za darmo. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Co myślicie o UMIDIGI S2 Pro? Czy długi czas działania wystarczy by odnieść sukces? Czekamy na komentarze!