Smartmi DC Inverter Air Conditioner czyli klimatyzator od Zhumi!


Smartmi DC Inverter Air Conditioner 1

Chińska elektronika to nie tylko smartfony, smartwatche czy tablety. To coś więcej. Dużo więcej. Firmy z Państwa Środka robią wszystko by ich urządzenia mogły zastąpić nam wszystkie, które posiadamy w naszych domach. Firma Zhumi właśnie zaprezentowała Smartmi DC Inverter Air Conditioner czyli własny klimatyzator.

Smartmi DC Inverter Air Conditioner

Zhumi jest firmą, którą zapewne niewielu z Was zna. Producent ten jest jednak odpowiedzialny za projekt i produkcję obu generacji oczyszczaczy Xiaomi – Mi Air Purifier. Teraz przyszedł czas na coś z własnym logo. Wybór padł na urządzenie, które biorąc pod uwagę ostatnie upały, przypadło by każdemu z nas do gustu. Smartmi DC Inverter Air Conditioner czyli klimatyzator posiada wygląd bardzo podobny do wspomnianych wcześniej oczyszczaczy powietrza. Całość wykonana jest z białego tworzywa, a krawędzie są zaoblone.

Z prawej strony znajdziemy okrągły wyświetlacz informujący nas o trybie pracy i docelowej temperaturze otoczenia. Oczywiście nie mogło zabraknąć aplikacji, która pozwala nie tylko wyświetlać te same informacje co na ekranie, ale także zarządzać pracą klimatyzatora. Jeżeli chodzi o chłodzenie to do naszej dyspozycji mamy moc 3500 W, a w przypadku ogrzewania 4500 W. Przekłada się to na 700 metrów sześciennych powietrza przedmuchiwanego na godzinę. Kompresor użyty w Smartmi DC Inverter Air Conditioner został wykonany przez firmę Hitachi i jest wyjątkowo cichy. Urządzenie ma trafić do sprzedaży już 16 sierpnia. Póki co nie wiemy czy będzie możliwość zamówienia go do Polski. Jego cena wyniesie 4399 juanów czyli około 2405 zł.

Co myślicie o klimatyzatorze od Zhumi? Jeżeli byłaby możliwość kupna go w naszym kraju zdecydowalibyście się na zakup? Czekamy na komentarze!