Xiaomi Mi MIX 2 – jeśli plotki się potwierdzą, to będzie hitem


Xiaomi Mi MIX 2

Niejednokrotnie dzieliłam się z Wami plotkami na temat bezramkowca od znanego chińskiego producenta – mowa oczywiście o Xiaomi Mi MIX 2. I o ile w większości telefonów głównie analizuje sie, jaka będzie „sucha” specyfikacja, to przy tym smartfonie skupiamy się głównie na wyglądzie. Czy Mi MIX 2 wypełni ekranem jeszcze więcej panelu przedniego, niż w pierwszej generacji? Ostatnio pojawiły się nowe przypuszczenia na temat frontu tego telefonu i jeśli okażą się one trafne – może być to hit!

Mam nadzieję, że Xiaomi Mi MIX 2 będzie wyglądać właśnie tak

Pokazywałam Wam już kilka renderów, i szczerze powiedziawszy – żaden z nich nie skradł mojego serca w jakimś większym stopniu. Xiaomi Mi MIX 2 ma być telefonem premium, który po wzięciu do rąk ma zapierać dech w piersiach. Dla przypomnienia, oto kilka ze zdjęć, które już dla Was omawiałam wcześniej:

Jednak teraz pojawiły się nowe (oczywiście dalej nieoficjalne) informacje w kwestii wyglądu tego bezramkowca. Na Weibo, jeden z użytkowników znany jako @new technology zaprezentował rzekomy prototyp wyczekiwanego telefonu od Xiaomi. Według niego, istnieje aż 90% prawdopodobieństwo, że to właśnie tak będzie wyglądać Xiaomi Mi MIX 2!

Xiaomi Mi MIX 2
Rzekomy prototyp Xiaomi Mi MIX 2

Wyświetlacz zajmuje prawie całą powierzchnię panelu przedniego – pozostała tylko bardzo cienka ramka w dolnej części. Na niej możemy zobaczyć kamerkę do selfie, więc byłoby to identyczne rozwiązanie jak w pierwszej generacji. Telefon wydaje się również wyraźnie odchudzony, a rogi wyglądają na bardziej zaokrąglone. Ale uwaga, to nie koniec informacji na dziś! Lei Jun, podzielił się ze światem zrzutem ekranu, który na pierwszy rzut oka nie wydaje sie czymś ciekawym. Jednak, gdy przyjrzycie się dokładniej, zauważycie przyciski nawigacyjne umieszczone na ekranie – a takie rozwiązanie zastosowano w pierwszej generacji bezramkowca. Zrzut ekranu jest dużego rozmiaru i wydaje się dziwnie długi, dlatego mówi się, że został on wykonany przez Xiaomi Mi MIX 2. Tym samym możemy się spodziewać, że proporcje ekranu będą wynosić 18:9. Czyżby CEO Xiaomi chciał nas poinformować, że do prezentacji drugiej generacji bezramkowca pozostało już niewiele?

Xiaomi Mi MIX 2

Co do prezentacji – krążą plotki, że odbędzie się ona we wrześniu, a Xiaomi Mi MIx 2 ma podobno zostać wyceniony na 4999 juanów (2700 zł).

Podoba Wam się wygląd dziś przedstawionego (rzekomego) prototypu Xiaomi Mi MIX 2?