Nowy interfejs w OPPO? Jest zdjęcie


OPPO

To Sharp zapoczątkował erę bezramkowców. Może nie tak, jak zrobił to Xaomi Mi Mix, lecz pierwszym tego typu telefonem, który zrobił to jako pierwszy, jest właśnie urządzenie Sharpa. Teraz kolej na inne firmy i ulepszanie obecnej technologii. W następnej kolejności chce się pokazać firma OPPO!

Jak widać zarówno w raportach i przeciekach, wszyscy producenci dążą do tego, aby zmniejszać ramki w telefonach. Jest to według mnie zmiana na plus i cieszę się, że duże marki z Chin czerpią pomysły od innych. Jedną z tych firm, które chcą skorzystać z tego trendu jest OPPO – producent drugi w Chinach i czwarty na świecie.

Brak przycisków fizycznych/pojemnościowych

Zdjęcie, które widzicie na początku wpisu, zostało zrobione nie tak dawno temu i pokazało nam, jak wyglądać ma nowy interfejs w modelu OPPO. Największą zmianą jest dodanie przycisków ekranowych, które zastąpią te fizyczne, pod ekranem.

Do tej pory w modelach firmy OPPO mogliśmy znaleźć przyciski pojemnościowe. Towarzyszył im skaner linii papilarnych, który w tym momencie prawdopodobnie zostanie przesunięty na tył telefonu. Istnieje również prawdopodobieństwo, że może on zostać ulokowany w bocznych przyciskach fizycznych. Mało prawdopodobne, aczkolwiek nie niemożliwe.

Niestety nie ma pewności co do tego, czy zdjęcie jest na pewno autentyczne. Jeśli jest to prawda i co ważniejsze – sprawdzi się w rzeczywistości, to nie pozostaje nic innego, jak czekać do grudnia. To właśnie wtedy najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany ten model.

Czy bezramkowce „robią robotę”, że jest na nie taki szał czy może to nie jest tak korzystne jak się wydaje?
Czekam na opinie!

Źródło:

gizmochina.com