Ceny modeli ASUS ZenFone 4 nie będą najniższe niskie


Asus ZenFone

Jak wiadomo od dłuższego czasu, ASUS ma w planach wypuszczenie nowych modeli z serii ASUS ZenFone 4. Spodziewano się, że ceny będą dość konkurencyjne i zmieszczą się w przedziale „średnie”. Niestety, okazje się, że tak różowo nie będzie…

Cennik, który można było znaleźć na stronie eprice pokazuje, jakie kwoty będzie trzeba zapłacić za te modele. ZenFone 4 (ZE554KL) z procesorem Snapdragon 630 można zakupić za kwotę… 400$ – prawie 1500 PLN. Za tą kwotę dostajemy 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Mimo braku danych, spodziewamy się, że 17 sierpnia zadebiutuje telefon z podwójnym aparatem oraz zdecydowanie mocniejszym procesorem jakim jest Snapdragon 660.

Jaka cena modelu ASUS ZenFone 4 Pro?

Kontynuując wątek cen w modelach ASUSa, przejdźmy do kolejnego. ASUS ZenFone 4 Pro wyceniono na 650$ (2400 PLN) ze względu na procesor Snapdragon 835, pamięć w tym telefonie to 6/64 GB. Do tego dodajmy 5.7-calowy ekran AMOLED z rozdzielczością QHD, a także podwójny aparat z 2-krotnym zoomem.  Stawkę zamykają dwa pozostałe ASUSy, jakimi są Zenfone Max oraz Zenfone 4 Selfie.

Jeśli przeciek się potwierdzi i takie ceny ujrzymy przy rozpoczęciu sprzedaży produktów, to ja jestem nimi przerażony. Wiadomo, że to tylko przeciek, ale jeśli te ceny się potwierdzą, to nie wróżę za bardzo sukcesu.

Co sądzicie o wycenie nowych modeli przez ASUSa? Przesadzili?

Źródło:

gizchina.com