Zdjęcie ekranu VIVO X20 – kolejny z małymi ramkami


Vivo X20

Jak wiadomo (bądź nie) VIVO pracuje nad nowym modelem telefonu. Ma to być średniej klasy smartfon i jak się dziś okazało, możemy spodziewać się w nim minimalnej grubości ramek. Czy VIVO X20 idzie w ślad za konkurencją i panującymi trendami?

Zauważalny staje się trend do zmniejszania ramek w telefonach i dążeniu do „bezramkwców”. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to bardzo dobra decyzja. Cieszy mnie fakt, że w końcu duży ekran nie będzie oznaczać ogromnego telefonu. W modelu VIVO X20 boczne ramki będą bardzo wąskie, a na górze i dole zauważalnie mniejsze.

Możliwa specyfikacja wygląda następująco

VIVO X20 ma zostać zaprezentowany już w nadchodzących tygodniach, ale co takiego zaoferuje? Ma mieć 5.5-calowy ekran FullHD, ośmiordzeniowy, 64-ro bitowy procesor Snapdragon 660 wraz z 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB wbudowanej pamięci na dane.

Wraz z premierą Vivo X20 ma zadebiutować także wersja „z plusem”. Jak na razie wiemy o niej tyle, że ma mieć większy ekran – jego przekątna wyniesie 6 cali. Niestety nic więcej nie wiadomo na jego temat i nie zanosi się na jakiś nagły przypływ informacji. Mam jednak nadzieję, że im bliżej będzie premiery, tym więcej przecieków się pojawi.

Wydaje się, że oba urządzenia będą do siebie podobne i pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie czy tak będzie.

Mamy tu posiadaczy urządzeń VIVO? Co myślicie o nowym modelu?

Źródło:

gizmochina.com