Tajemniczy Meizu Pro 7 z Snapdragonem 835 w GeekBench!


Meizu Pro 7 Snapdragon 835 1

Meizu Pro 7. Jeden z ciekawszych smartfonów tego roku. W końcu któryś z producentów pokazał coś zupełnie innego. Niedawno firma Meizu zaprezentowała Pro 7 oraz Pro 7 Plus wyposażone kolejno w Helio P25 oraz Helio X30. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy nową odsłonę Pro 7 wyposażoną w Qualcomm Snapdragona 835!

Tajemniczy smartfon Meizu w GeekBench

Jak widać na załączonej grafice nazwa urządzenia jest identyczna jak ostatnio zaprezentowanego flagowca Meizu – Pro 7. O decyzji chińskiego producenta dotyczącej kroku w stronę Qualcomma pisałem już wcześniej – artykuł znajdziecie tutaj. Jak widać firma nie rzuca słów na wiatr i już pracuje nad czymś zupełnie nowym. Meizu Pro 7 z Snapdragonem 835 ma być wyposazony w 6 GB pamięci RAM. W teście jednego rdzenia urządzenie otrzymało 1969 punktów, a w teście wielu rdzeni 6536 punktów. Jest to porównywalny wynik to innych smartfonów wyposażonych w ten sam procesor Qualcomma.

Meizu Pro 7 Snapdragon 835

Zaprezentowane informacje to oczywiście, póki co, plotki. Jeżeli jednak staną się one faktem to decyzja Meizu jest ciężka do zrozumienia. Zaprezentowanie tego samego urządzenia z Snapdragonem 835 zamiast Helio P25 na krótko po premierze „standardowej” wersji Pro 7 może sprawić, że ta, którą do tej pory możemy kupić nie będzie się sprzedawać. Wiele fanów firmy Meizu będzie wolało poczekać na to co przyniesie kolejna premiera. Dodatkowo prezentacja urządzenia pod koniec 2017 roku może być delikatnie spóźniona. Dlaczego? Już tłumaczę.

meizu pro 7

Rok 2017 został zdominowany przez Qualcomm Snapdragona 835. Przynajmniej jeśli mówimy o urządzeniach najmocniejszych z flagowców. To, że w 2018 roku zobaczymy nową jednostkę Qualcomma nie pozostawia żadnych złudzeń. Meizu prezentując nową odsłonę Pro 7 z SD 835 pozostanie nadal krok za konkurencją. W przyszłym roku zobaczymy kolejne flagowce, które otrzymają jeszcze mocniejsze jednostki, jeszcze więcej RAMu i jeszcze lepsze ekrany. Czy flagowiec Meizu ma szansę z nimi konkurować? Co z kolejnymi topowymi smartfonami chińskiego producenta? Czy Meizu na dobre odejdzie od MediaTeka i zacznie stosować Snapdragony? Jak widać pytań nadal jest sporo. Czekamy na kolejne informacje dotyczące Pro 7 z SD 835!

Co myślicie o takiej odsłonie Meizu Pro 7? Czekamy na komentarze!