Tablet MediaPad T3 z certyfikatem TENAA


MediaPad T3

Zapewne znacie tablet MediaPad T3 7.0, który zdobył nie mała popularność? Teraz wygląda na to, że Huawei przygotowuje się wprowadzenia nowego wariantu tego urządzenia. Co prawda, od maja nie minęło dużo czasu ale jak widać, można już myśleć po takim czasie o wersji nowszej, która może przyciągnąć kolejnych klientów.

Nadchodzący tablet to model BG2-U01, a napędzać ma go czterordzeniowa jednostka o taktowaniu 1.3 GHz. Ekran ma mieć 7 cali oraz rozdzielczość 1024 x 600 px. Czy takie zmiany przypadają wam do gustu?

MediaPad T3

 

Jakie jeszcze podzespoły w nim znajdziemy?

Zgodnie z najnowszym wykazem w TENAA, T3 ma mieć 2 GB pamięci RAM, a także 16 GB pamięci wbudowanej. Jest to tablet średniej klasy, więc jak sami widzicie, nie możemy oczekiwać od niego cudów. Też w kwestii aparatu. Zarówno przedni jak i tylny mają po 2 MP. Całość waży 275 g przy wymiarach 187,6 x 103,7 x 8,6 mm. Na starcie dostajemy system Android 7.0 Nougat wraz z całkiem sporą baterią o pojemności 4 Ah. Jeśli chodzi o jego ważne cechy, to na pewno jest to obsługa sieci. Zarówno 2G jak i 3G, lecz niestety nie ma w nim obsługi 4G LTE.

MediaPad T3

Poza certyfikatem TENAA tablet otrzymał również certyfikat Wi-Fi Alliance, skąd znana jest nazwa modelu – HUAWEI MediaPad T3 7.

Jak oceniacie zmiany w nowszej wersji tabletu? Są znośne?

Źródło:

gizchina.com