OnePlus 5 w limitowanym kolorze Soft Gold!


OnePlus 5

Ten artykuł nie będzie długi. Po prostu nie ma w nim co opowiadać. W swoim poprzednim poście rozpisałem się na temat, co teraz chiński gigant nam zaserwuje. Atmosfera była podgrzana ponieważ jak wiadomo – wszystko się może zdarzyć. No i stało się! OnePlus 5 nie posiadał na początku sprzedaży złotej wersji kolorystycznej tylko po to by mogła ona zaliczyć „powrót” i sprzedać się lepiej, niż podstawowe warianty do tej pory.

Zabieg czysto marketingowy!

Przy 5ce, producent zrobił identyczny chwyt co przy 3ce i 3T. Jak to zwykle ze mną bywa, cofnijmy się trochę wstecz i przypomnijmy jak sprzedawała się 3 generacja w tym kolorze. Sama trójka sprzedawała się fenomenalnie, czas oczekiwania sięgał do aż czasem 4 tygodni. Wersja ulepszona tak wielkiego sukcesu nie powtórzyła, lecz nadal było bardzo dobrze! Generalnie kolor złoty podoba się ludziom bardziej i właśnie po smartfony w takiej kolorystyce sięgamy częściej.

OnePlus 5

Warto wspomnieć że niestety ten kolor jest dostępny tylko w wariancie 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli więc chcecie pod względem wydajnościowym urządzenie najlepsze, to niestety nie w kolorze złotym.

Jeśli chcecie kupić dokładnie ten telefon to spieszcie się! Liczba urządzeń w tym kolorze jest limitowana.