Klimatyzator od Zhimi już 10 sierpnia


Zhimi

Chińscy producenci to nie tylko te największe firmy. Co więcej chińscy producenci to nie tylko smartfony. Znacie Zhimi? Zapewne wielu z Was odpowie przecząco na to pytanie. Firma ta jest jednak odpowiedzialna za produkcję Xiaomi Mi Air Purifier. Tym razem producent postanowił zaprezentować urządzenie z własnym logo.

Klimatyzator?

Produkcja urządzeń dla innej firmy jest codziennością. Nie tylko Zhimi współpracuje w ten sposób z Xiaomi. Jak już wspominałem ten właśnie producent odpowiedzialny jest za Mi Air Purifier oraz Mi Air Purifier 2. Jeżeli jesteście ciekawi jak działają te oczyszczacze powietrza to recenzję tego drugiego znajdziecie tutaj. Kolejnymi firmami, które wykonują dla Xiaomi konkretne produkty są na przykład 1More odpowiedzialne za słuchawki czy Huami produkujące Mi Bandy.

Zhimi klimatyzator

Internet właśnie obiegła grafika, która ma promować wydarzenie odbywające się 10 sierpnia w Pekinie. Tam właśnie ma zostać zaprezentowany nowy produkt Zhimi. Czy będzie to klimatyzator? Tego nie możemy być pewni, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi właśnie na to wskazują. Temperatura i charakterystyczny wiatraczek na plakacie już na pierwszy rzut oka kojarzą się właśnie z klimatyzacją. Póki co nie posiadamy żadnych informacji na temat ceny urządzenia. Nie wiemy także czy będzie możliwość zamówienia urządzenia do Polski. Jeżeli klimatyzator Zhimi pojawi się w sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju to koszty transportu mogą być tak duże, że jego sprowadzenie okażę się całkowicie nieopłacalne. Pozostaje nam czekać do 10 sierpnia!

Co myślicie o klimatyzatorze z Chin?