Xiaomi i nowe słuchawki USB-C!


słuchawki USB-C

Premiera Xiaomi Mi6 była głośnym wydarzeniem. Pojawiło się wiele wątpliwości i niepewności, gdy okazało się, że najnowszy flagowiec od tego chińskiego producenta został pozbawiony gniazda mini jack 3.5 mm. Wiele osób krytykuje Xiaomi za ten ruch, ponieważ nie chcą oni nosić ze sobą dodatkowych przejściówek by móc korzystać ze standardowych słuchawek. Dlatego Xiaomi przygotowało coś specjalnie dla tych osób! Oto nowe słuchawki USB-C.

Co skrywają w sobie słuchawki USB-C od Xiaomi?

Było pewne, że Xiaomi jakiś czas po oficjalnym ukazaniu Mi6, zaprezentuje również słuchawki USB-C. Ich design nie różni się znacząco od poprzednich. W dalszym stopniu, jak w każdym produkcie Xiaomi, zauważamy elegancję, prostotę i minimalistyczny wygląd. Słuchawki zostały zaprojektowane przez laureata nagrody Grammy, hiszpańskiego muzyka Luca Bignardi.

Co charakterystycznego ma w sobie ten nowy produkt od Xiaomi? Słuchawki należą do typu dokanałowych, przy wykonaniu użyto stopu tytanu, a kabel, na którym zamieszczono moduł sterujący i mikrofon z aktywną redukcją szumów, ma się nie zwijać. Będą one kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w USB-C, czyli posiadacze takich telefonów jak np. Mi5 (i nie tylko) będą mogli się skusić na zakup tych słuchawek!

Słuchawki USB-C od Xiaomi dostępne są na ich stronie internetowej za cenę 299 juanów, co daje w przeliczeniu około 160 zł.

Co myślicie o nowych słuchawkach od Xiaomi? Ktoś będzie rozważał ich zakup?

 

Źródło:

gizmochina.com