Xiaomi Mi Max 2 oficjalnie zapowiedziany!


Xiaomi Mi Max 2

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o przewidywanej specyfikacji, wyglądzie i cenie Xiaomi Mi Max 2. Wspomnieliśmy również o możliwej dacie prezentacji tego modelu i… byliśmy bardzo, bardzo blisko! Wszyscy zapaleńcy oglądania filmów czy grania na telefonie przygotujcie się. Już w przyszłym tygodniu światło dzienne ujrzy Xiaomi Mi Max 2!

Xiaomi Mi Max 2 – kiedy?

Przewidywania były takie, że Mi Max 2 będzie zaprezentowany 23 maja. O tym i o możliwej specyfikacji pisaliśmy niedawno tutaj. Jednak, dziś wreszcie dostaliśmy oficjalne i pewne informacje dotyczące tego telefonu. Xiaomi Mi Max 2 zostanie ukazany 25 maja!

Xiaomi Mi Max 2

Mi Max 2 nadchodzi jako następca pierwszej generacji. Przewiduje się, że zostanie zachowany nietuzinkowy wyświetlacz, którego przekątna wynosi aż 6.44 cala. Nie jest to więc telefon dla wszystkich, a właśnie dla tych, którzy uwielbiają oglądać filmy czy przeglądać treści na dużym ekranie. Ponownie oczekuje się również niemałej pojemności akumulatora, co pozwoli na długie godziny rozrywki bez potrzeby korzystania z ładowarki. Czego jeszcze możemy się spodziewać po Xiaomi Mi Max 2? Jeśli plotki się potwierdzą, to telefon ten zostanie ukazany w 2 wersjach z różnymi procesorami – Qualcomm Snapdragon 626 oraz Qualcomm Snapdragon 660. Jakby to Was nie przekonywało, to na pokładzie może znaleźć się nawet do 6 GB pamięci RAM, a prócz tego prawie pewny jest czytnik linii papilarnych na pleckach telefonu. Jak na moje oko – zapowiada się obiecująco.

Przewidywana cena za najmocniejszą wersję Xiaomi Mi Max 2 (6/128, SD 660) to około 1100 zł w Chinach. Tak więc teraz pozostaje nam zacierać ręce i cierpliwie czekać na czwartek, gdy wreszcie skończą się plotki, a otrzymamy potwierdzoną specyfikację oraz cenę!

Was również ciekawi nadchodzący Xiaomi Mi Max 2? Jesteście zwolennikami tak ogromnych wyświetlaczy w telefonach, czy raczej nie?

Poprzedni Oppo uruchamia przedsprzedaż modelu A77 na Tajwanie!
Następny Asus ZenFone AR - Tango AR oraz Daydream VR