OnePlus 5 może być hitem w kwestii jakości zdjęć!


oneplus 5

Wszyscy z niecierpliwością wyczekują informacji na temat nadchodzącego flagowca OnePlus 5. W sieci znaleźć można coraz więcej plotek i przecieków, a dziś (w końcu) producent zdecydował się przekazać coś oficjalnego. Zgodnie z otrzymaną wiadomością, OP nawiązało współpracę z DxO, by zdjęcia wykonywane przez nadchodzącego flagowca były jak najlepszej jakości.

OnePlus 5 będzie robić świetne zdjęcia

Firma DxO znana jest ze swojego benchmarka służącemu ocenie jakości zdjęć – DxOMark. Teraz chiński producent nawiązał z nią współpracę w celu jak najlepszego dopracowania fotograficznych funkcji ich nowego flagowca. Czyżby OnePlus 5 miał stać się nowym królem fotografii?

Na oficjalnym blogu OnePlus można znaleźć informacje na temat tej współpracy. Choć producent nie zdradza wiele szczegółów na jej temat, możemy zakładać, że pozwoli ona wejść firmie na najwyższe pozycje w rankigu DxOMark. Dla przypomnienia, na pierwszym miejscu na chwilę obecną znajduje się HTC U11, a tuż za nim jest Google Pixel.

A jak będzie wyglądał? Nie wiadomo…

Niestety, na temat samego OnePlus 5 wciąż nie ma zbyt wielu oficjalnych informacji. Wczoraj do sieci trafiły nowe zdjęcia, które pokazują, że smartfon będzie miał najprawdopodobniej metalową obudowę. Jednak są one sprzeczne w kwestii aparatu – oba zdjęcia pokazują podwójny aparat, jednak różne jest jego ułożenie.

Jak widzicie, na szczegóły dotyczące wyglądu nowego flagowca musimy jeszcze poczekać. Na szczęście premiera coraz bliżej

Co myślicie na temat współpracy OnePlus z DxO? Czy zdjęcia wykonywane przez poprzednie modele nie podobały Wam się?