Będzie nowy power bank od OnePlus?


oneplus power bank

Firma OnePlus poinformowała wczoraj, że ich power bank został oficjalnie wyprzedany. Jednocześnie zapowiedziała, żeby czekać na nadchodzące nowe produkty. Czyżby miał pojawić się nowy power bank z szybkim ładowaniem Dash Charge?

Power bank od OnePlus

Dla przypomnienia, pierwsza generacja urządzenia tego producenta pojawiło się 2 lata temu. Jego pojemność wynosiła 10 000 mAh i oferowany był w zaskakująco niskiej cenie – 20$ (około 80 zł). Wczoraj OnePlus poinformował na Twitterze, że firmowy power bank został oficjalnie wyprzedany ze sklepu.

Bardzo możliwe, że firma zaprezentuje nowe urządzenie razem z prezentacją smartfona OnePlus 5 w czerwcu. Wszystko wskazuje na to, że będzie ono wspierało szybkie ładowanie Dash Charge, w końcu to standard dla wszystkich urządzeń tej marki. Nie zdziwię się też, jeśli pojemność power banka wyniesie nie mniej niż 10 000 mAh, a jego cena będzie oscylowała w okolicy 100 zł.

Na chwilę obecną jednak nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać do czerwca, na premierę nowego flagowca tego producenta. Mam jednak nadzieję, że nowy power bank pojawi się razem z tym modelem, gdyż od długiego czasu wyczekiwane jest urządzenie, które obsłuży szybkie ładowanie Dash Charge.

Co byście powiedzieli na możliwość zakupu power banka OP?