Wodoodporna torba podróżna od Meizu za 110 zł


torba meizu

Firma Meizu, podobnie jak Xiaomi, ma własną platformę crowdfundingową. Tym razem pojawiła się na niej nowa torba podróżna, która, jak deklaruje producent, jest wodoodporna.

Torba podróżna od Meizu

Nowe akcesorium podróżnicze ma minimalistyczny wygląd i stworzone jest z jednego kawałka materiału. Nie znajdziecie więc na torbie żadnych szwów. Jej wymiary to 66.5 x 39.5 x 19 cm, a waga to tylko 0.8 kg. Pojemność torby to 38l, więc będziemy w stanie zmieścić w niej całkiem sporo rzeczy.

torba meizu

Co więcej, torba wykonana jest z materiału „Oxford”, podczas gdy spód wyłożony jest plastikową formą, dzięki której unikniemy przemakania naszych rzeczy. Z zewnątrz producent pokrył ją wodoodporną i odpornym na przerwanie powłoką. Dzięki temu nie musimy obawiać się deszczu, a po czyszczeniu materiał nie blaknie.

Posiada ona metalowy zamek błyskawiczny, rączkę do noszenia, długi pasek oraz uchwyt pozwalający zaczepić ją o walizkę podrózną.

Cena wodoodpornej torby Meizu zaczyna się od 199 yuanów (około 110 zł) w platformie crowdfundingowej (Chiny). Po zakończeniu finansowania (16 czerwca) cena ma wzrosnąć do około 269 yuanów (około 150 zł). Producent poinformował, że osoby, które zdecydują się na wsparcie projektu otrzymają swoją torbę około miesiąca po zakończeniu zbiórki.

Co myślicie o torbie od Meizu? Czy ten producent powinien także próbować wchodzić na różne rynki, poza smartfonami?

 

Poprzedni Reklamy Oppo R11 rozświetlają Chiny
Następny Premiera marki Nubia w Polsce! [RELACJA]