Reklamy Oppo R11 rozświetlają Chiny


oppo r11

Chiński gigant, Oppo, rozpoczęło promocję swojego nadchodzącego smartfona. W wielu miejscach, na elektronicznych bilboardach w Chinach, można zauważyć reklamy zapowiadające premierę Oppo R11. Co przecieki mówią o tym modelu?

Reklamy oświetlają Chińskie ulice

W wielu popularnych, chińskich miejscach, Oppo uruchomiło wyświetlanie reklam swojego najnowszego flagowca. Wszystkie banery mają tę samą cechę wspólną – pokazują, że nowe urządzenie będzie wyposażone w aparaty z 20MP. Takie matryce mają mieć oba obiektywy z tyłu urządzenia oraz przednia kamera.

Muszę przyznać, że reklamy prezentują się bardzo ciekawie – nie są nachalne i są w stanie zaciekawić przechodniów. Niestety nie mówią one, kiedy premiera nowego modelu ma się odbyć. Możemy się jednak domyślać, że nastąpi to wcześniej, niż później.

Prawdopodobna specyfikacja Oppo R11

Zgodnie z przeciekami, nowy smartfon chińskiego giganta będzie miał wyświetlacz AMOLED o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości FullHD. W kwestii sprzętowej, producent ma wykorzystać zaprezentowany niedawno procesor Snapdragon 660 z 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie ma obsługiwać łączność Bluetooth 5.0 oraz wykorzystywać szybkie ładowanie VOOC, zamiast Quick Charge 4.0.

Zgodnie z reklamami, Oppo R11 ma posiadać podwójny aparat główny, z matrycami 20MP oraz kamerę do selfie, także 20MP. Niektóre portale sugerują również, że zaprezentowana zostanie wersja „z plusem”, która ma mieć podobną specyfikację, lecz wyświetlacz o przekątnej 6 cali.

Co myślicie o takiej specyfikacji Oppo R11? Jaka cena urządzenia przekonałaby Was do zakupu?

Poprzedni Huawei Y7 ze snapdragonem i sporą baterią
Następny Wodoodporna torba podróżna od Meizu za 110 zł