Nubia Z17 wykręca niesamowite wyniki w AnTuTu


nubia logo

Kilka dni temu pisaliśmy o pojawieniu się smartfona Nubia w TENAA. Na stronie producenta, na chwilę, także pojawiła się Nubia Z17. Teraz do sieci wyciekły informacje z benchmarka AnTuTu, które pokazują, że model ten będzie miał niesamowitą wydajność.

Ponad 180 000 punktów w AnTuTu

Zgodnie z ostatnim przeciekiem, wydajność nowego smartfona chińskiego producenta Nubia przebije tegoroczne flagowce. Według benchmarka AnTuTu będzie on miał procesor Snapdragon 835, 8GB pamięci RAM i 128GB pamięci wewnętrznej. Dzięki mocnym podzespołom w rankingu wydajności, smartfon znajduje się na 2 miejscu, pomiędzy iPhone 7 Plus, a zwykłą siódemką.

nubia z17 antutu

Wszystko wskazuje na to, że Nubia oznaczona NX563J, będzie godną konkurencją dla tegorocznych flagowców. Pracować ma on pod kontrolą systemu Android 7.1.1 Nougat z nakładką Nubia UI 5.

Z pozostałych elementów, spodziewać się możemy wyświetlacza o przekątnej 5.5 cala z rozdzielczością nie mniejszą niż FullHD. Prawdopodobnie będzie miał on także podwójny aparat główny, a za zasilanie odpowiadać ma ogniwo o pojemności około 3100 mAh. Bardzo możliwe jest także, że producent wprowadzi także wersję słabszą, mającą 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Przecieki wskazują na to, że Nubia Z17 ma zostać zaprezentowana na początku czerwca. Jeśli producent nie przesadzi z ceną i powyższa specyfikacja się sprawdzi, jest szansa na zdobycie serc wielu użytkowników.

Co myślicie o takiej specyfikacji Nubia Z17? Przekonałaby Was do zakupu tego urządzenia?