Huawei zaprezentuje nowe produkty Honor już 23 maja!


honor

Ostatnie dni przynoszą nam naprawdę sporo informacji dotyczących zbliżających się premier smartfonów. Tym razem nie wiemy czego się spodziewać. Wiemy natomiast już oficjalnie, że prezentacja tajemniczego sprzętu będzie miała miejsce 23 maja tego roku!

Cztery urządzenia Honor

Firma Huawei od samego początku roku atakuje nas nowościami. Najpierw P10, później Honor V9 i Honor 8 Lite, a wczoraj pojawiła się informacja dotycząca najnowszego budżetowca czyli Y3 2017. Chińska firma nie zwalnia tempa i już planuje kolejną prezentację sprzętu. 23 maja w Chinach mamy zobaczyć aż cztery urządzenia skierowane głównie do ludzi młodych. Na oficjalnym profilu Honor w serwisie Weibo pojawił się plakat zapowiadający to wydarzenie.

honor premiera 2

Widzimy na nim młodego chłopaka, który znajduję się w dwóch miejscach jednocześnie. Górna część jego ciała pojawia się na boisku piłkarskim, a w tym samym momencie nogi znajdują się w sali lekcyjnej. Co możemy z tego odczytać? Nigdy nie byłem dobry w interpretacji plakatów czy obrazów, ale przypuszczam, że będzie to coś co możemy używać zarówno podczas lekcji jak i uprawiając sport.

Huawei honor premiera 1

Dodatkowo została zamieszczona informacja, że zaprezentowane już za tydzień urządzenia będą skierowane głównie do młodego grona odbiorców. Czym może zaskoczyć Huawei? Bardzo możliwe, że zobaczymy inteligentny zegarek lub opaskę. Kolejnymi produktami może być tablet i telefon. Póki co posiadamy więcej pytań niż odpowiedzi, ale wszystko stanie się jasne już 23 maja. Pozostaje nam czekać!

Jak myślicie co zaprezentuje Huawei? Czekamy na Wasze pomysły!

Poprzedni Nubia Z17 wykręca niesamowite wyniki w AnTuTu
Następny Elephone S7 lepszy od Smartisan Nuts Pro? Producent mówi tak!