Kolejne przecieki o OnePlus 5 – nowe zdjęcie i specyfikacja z AnTuTu


oneplus 5

Najnowszy „zabójca flagowców” planowany jest na końcówkę czerwca. Z tego też powodu w sieci pojawia się coraz więcej przecieków i plotek na temat nadchodzącego OnePlus 5. Tym razem do sieci trafiło zdjęcie prezentujące możliwy wygląd nowego urządzenia, a także zrzut ekranu z benchmarku AnTuTu.

Nowa wizja wyglądu OnePlus 5

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia, które pokazywały, że OnePlus 5 będzie miał podwójny aparat. Tym razem zdjęcia potwierdzają te informację, jednak pokazują inne ułożenie obu kamer.

oneplus 5 tył

Jak możecie zauważyć, tym razem obie kamery zostały umieszczone w lewym, górnym rogu. Ułożenie takie jest popularne w ostatnich miesiącach, gdyż w ten sposób umieszczono kamery urządzeń takich jak Xiaomi Mi6, iPhone 7 Plus, czy Nubia Z17 Mini. Na środku górnej części telefonu zdecydowano się natomiast umieścić diodę doświetlającą LED.

oneplus 5 front

Poza aparatem, ciężko zauważyć różnice w nowym modelu, względem jego poprzednika. Niestety, nie wiadomo, jak ostatecznie będzie wyglądał nowy OnePlus. Mam jednak nadzieję, że już za około miesiąc dowiemy się o nim wszystkiego.

Specyfikacja OnePlus 5 w AnTuTu

Poza nowymi zdjęciami, do sieci trafił zrzut ekranu z benchmarka AnTuTu. Nie wiadomo na ile są one wiarygodne, jednak potwierdzają one część specyfikacji nowego urządzenia.

oneplus 5 antutu

Zgodnie z zaprezentowanym powyżej zrzutem ekranu, OnePlus 5 będzie miał procesor Snapdragon 835 z grafiką Adreno 540. To akurat nie powinno nikogo dziwić. Dodatkowo wyposażony zostanie w 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.1. Myślę, że jest to wariant „słabszy”, a producent dodatkowo zaprezentuje coś z większą ilością pamięci wewnętrznej i prawdopodobnie większą ilością RAMu.

Dodatkowo wyposażony zostanie w wyświetlacz 5.5 cala o rozdzielczości FullHD, podwójną kamerę z obiektywami 16MP. Urządzenie pracować ma pod kontrolą Androida 7.1.1, ale tutaj także brak zaskoczenia – OnePlus 3T także pracuje pod kontrolą tego systemu. Z dodatkowych elementów możemy spodziewać się zasilania baterią o pojemności około 3600 mAh.

Wielką niewiadomą wciąż pozostaje cena. Piszecie do nas, że niektóre chińskie sklepy udostępniły informacje na temat tego modelu w swojej ofercie, prezentując różne ceny, od 400 do 800$. Ich działanie ma na celu wyłącznie pozycjonowanie produktu w Google.

Co myślicie o tym przecieku? Jakiej specyfikacji i ceny oczekujecie od OnePlus 5?