Gionee A1 i A1 Plus zostaną zaprezentowane na MWC


A1 i A1 Plus

MWC 2017 dostarczy nowości od Gionee! Krążą plotki, że firma chce zaprezentować nowe smartfony na targach MWC, które odbędą się już w tym miesiącu w Barcelonie. Mają nimi być Gionee A1 i A1 Plus – topowe urządzenia klasy średniej.

Plotki na ten temat powstają w połączeniu z oficjalnym zwiastunem, który zawiera cytat „Inspiring Your Smile” („Wywołujący uśmiech”). Jest to oczywista wskazówka, że telefon będzie posiadać topową kamerę przednią.

Specyfikacja A1 i A1 Plus

Obydwie wersje prawdopodobnie będą miały 5.5 calowy wyświetlacz z zakrzywionym szkłem 2.5D, Gorilla Glass, rozdzielczością FHD oraz skanerem linii papilarnych. Do tego 8-śmio rdzeniowy procesor o taktowaniu 1.8GHz, 4GB pamięci RAM, 64GB wbudowanej pamięci oraz możliwość rozszerzenia jej kartą pamięci do 128GB.

A1 i A1 Plus

Inne funkcje warte uwagi, to między innymi aparat tylni 16MP. Jeśli chodzi o wersję Plus, może ona mieć podwójny aparat tylni. Oba telefony dostaną sporą baterię, bo aż 4010mAh, IrDa oraz Androida 7.0 na pokładzie.

Inauguracja Gionee odbędzie się w dniu 27 lutego na stoisku Gionee o godzinie 11. Więcej szczegółów powinno się pojawiać na dniach, więc bądźmy czujni. Gionee nie jest wyjątkowo znaną i popularną firmą. Jednak z premiery na premierę ich urządzenia są ciekawsze, więc możliwe, że za niedługo się to zmieni. Wszystko okażę się już pod koniec lutego!

Jeśli widzisz błąd w tekście lub jakąś literówkę, daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz lub zdanie i przyciskając Ctrl+ Enter.

Źródło:

gizchina.com

Poprzedni Recenzja Meizu HD50 - pierwsze nauszne słuchawki tego producenta
Następny Huawei R952 i R662 z certyfikatem TENAA