X9 BLE Plus – inteligentna opaska na nadgarstek


X9 BLE Plus

X9 BLE Plus 4.0 to inteligentna opaska na nadgarstek, która działa jako asystent powiadomień a także monitor zdrowia. Opaska posiada wiele z funkcji znanych z innych urządzeń tego typu. Uznaje się ją za głównego konkurenta dla Mi Band 2, Teclast H30 i wielu innych.

Opaska X9 BLE Plus z ciekawymi funkcjami

X9 BLE Plus jest prawdziwym monitorem dla czynności naszego organizmu, działającym w czasie rzeczywistym. Mierzy ona tętno oraz pracę naszego serca. Poza tym, opaska pozwala na takie pomiary jak poziom tlenu we krwi, ponieważ ma wpływ na lepszy metabolizm. Ponadto przypomina ona o przerwie w czasie długiej pracy, a także o połączeniach przychodzących dzięki silnym wibracjom. Aby pobrać kompatybilną aplikację należy szukać w sklepie Google Play / App Store aplikacji „iWear”.

X9 BLE Plus

Producent przygotował opaskę w różnych wersjach kolorystycznych, żeby dopasować jej wygląd do różnych użytkowników. Dostępne są kolory takie jak czarny, biały, żółty (bardziej zielonkawy), niebieski i czerwony. Która wersja pasowałaby Wam najbardziej?

X9 BLE Plus

X9 BLE Plus Smartband dostępna jest z gumowym paskiem, baterią 100mAh, która zapewnia 7 dni pracy oraz szybką możliwość naładowania – w 90 minut fo 100%. Opaska jest posiada certyfikat IP67, a więc jest pyłoodporna oraz kurzoodporna. Cena opaski to tylko 21,27$ (około 88PLN, bez podatku).

X9 BLE Plus

Nie zabrakło też funkcji takich jak monitor ciśnienia krwi, pozwalający cały czas mieć ciśnienie naszej krwii pod kontrolą, niezależnie od sytuacji.

Co więcej opaska pozwala także monitorować poziomu tlenu we krwi (tego jeszcze chyba nikt nie oferował), dzięki czemu możemy lepiej dbać o metabolizm naszego organizmu.

 

Posiadacie może jakąś smart opaskę? Jakie funkcje powinna mieć idealny sprzęt tego typu?

Źródło:

igeekphone.com