X9 BLE Plus – inteligentna opaska na nadgarstek


X9 BLE Plus

X9 BLE Plus 4.0 to inteligentna opaska na nadgarstek, która działa jako asystent powiadomień a także monitor zdrowia. Opaska posiada wiele z funkcji znanych z innych urządzeń tego typu. Uznaje się ją za głównego konkurenta dla Mi Band 2, Teclast H30 i wielu innych.

Opaska X9 BLE Plus z ciekawymi funkcjami

X9 BLE Plus jest prawdziwym monitorem dla czynności naszego organizmu, działającym w czasie rzeczywistym. Mierzy ona tętno oraz pracę naszego serca. Poza tym, opaska pozwala na takie pomiary jak poziom tlenu we krwi, ponieważ ma wpływ na lepszy metabolizm. Ponadto przypomina ona o przerwie w czasie długiej pracy, a także o połączeniach przychodzących dzięki silnym wibracjom. Aby pobrać kompatybilną aplikację należy szukać w sklepie Google Play / App Store aplikacji „iWear”.

X9 BLE Plus

Producent przygotował opaskę w różnych wersjach kolorystycznych, żeby dopasować jej wygląd do różnych użytkowników. Dostępne są kolory takie jak czarny, biały, żółty (bardziej zielonkawy), niebieski i czerwony. Która wersja pasowałaby Wam najbardziej?

X9 BLE Plus

X9 BLE Plus Smartband dostępna jest z gumowym paskiem, baterią 100mAh, która zapewnia 7 dni pracy oraz szybką możliwość naładowania – w 90 minut fo 100%. Opaska jest posiada certyfikat IP67, a więc jest pyłoodporna oraz kurzoodporna. Cena opaski to tylko 21,27$ (około 88PLN, bez podatku).

X9 BLE Plus

Nie zabrakło też funkcji takich jak monitor ciśnienia krwi, pozwalający cały czas mieć ciśnienie naszej krwii pod kontrolą, niezależnie od sytuacji.

Co więcej opaska pozwala także monitorować poziomu tlenu we krwi (tego jeszcze chyba nikt nie oferował), dzięki czemu możemy lepiej dbać o metabolizm naszego organizmu.

 

Posiadacie może jakąś smart opaskę? Jakie funkcje powinna mieć idealny sprzęt tego typu?

Jeśli widzisz błąd w tekście lub jakąś literówkę, daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz lub zdanie i przyciskając Ctrl+ Enter.

Źródło:

igeekphone.com

Poprzedni Xiaomi Redmi Note 5 z certyfikacją US FCC?
Następny Budżetowy Meizu M5s już 27 stycznia
 • Grzegorz Klimczak

  Ta opaska ma jedną poważną wadę. Brak języka polskiego. Chcąc mieć chociaż język angielski musimy w telefonie też ustawić domyślny język angielski. Po zmianie domyślnego na polski aplikacja automatycznie zmienia język na chińskie krzaki. Co powoduje że aplikacja staje się bezużyteczna.

  • Warto zgłosić to bezpośrednio do producenta – może poprawią.

   • Grzegorz Klimczak

    Chętnie napiszę tylko jak dojdzie. Może tam będzie pisało kto to wyprodukował :). Bo z żadnego opisu nie idzie wyczytać. Miało być jako prezent dla członka rodziny ale on sobie nie poradzi z zmianą języka na angielski w telefonie z androidem.
    Pośpieszyłem się z zakupem :(. Musze mieć tylko nadzieję że zrobią jakąś aktualizację.

  • Taxi Orzesze

   Waśnie używam tej opaski albo jak kto woli zegarka , i na początku miałem kłopoty ze znalezieniem aplikacji , bo niestety na Google Play tego nie idzie znaleźć natomiast jest na App Store aplikacji „iWear”. ale ja korzystam androida po przeskanowaniu kodu Qr musisz zainstalować chiński sklepik z aplikacjami i tam tego szukać pomaga translator bez tego ani rusz , jak już zainstalujesz to niestety w wersji chińskiej zeby przejść na angielski trzeba andrioda przezucić na angielski i wtedy jest ok, mi wystarczyło potrzymać wersje angielską andrida przez ok dwie godziny i potem przyszła aktualizacja aplikacji i potym wróciłem do jezyka polskiego i apka została juz po angielsku , i działa wsystko ok. Pozdrawiam.

   • Grzegorz Klimczak

    Dziś przyszedł własnie x9. Zainstalowałem chiński sklep plus iwear ale wcześniej zminiłem
    jezyk telefonu na angielski. Jak przysżła aktualizacja aplikacji?

    • Taxi Orzesze

     Powiem szczerze że sama od siebie ,po wejściu w ustawienia aplikacji jest zakładka info kliknąłem ja chyba że dwa razy i po chwili pokazała się nowa wersja , a ten chiński sklepik odinstalowałem dopiero potem nie wiem czy to ma znaczenie .Pozdrawiam .

     • Grzegorz Klimczak

      Dziekuję.
      Tak własnie wchodziłem w informacje o aplikacji. Ostatnie pytanie: 😀
      Jakie masz wersje aplikacji i programu
      Software NO.V1.1.3
      Firmware NO.V1.2.6

      Jestem ci bardzo wdzięczny 🙂

     • Taxi Orzesze

      Wyświetla mi się to samo co u ciebie tak że chyba możesz wrócić do polskiego powinno chodzić ,dosyć studni się paruje tef. Z tym czymś jak utracie połączenie to za każdym razem muszę wykończyć i włączyć bluetooth.

     • Taxi Orzesze

      Można śmiało pod wodę go dawać sprawdziłem jest ok.

     • Grzegorz Klimczak

      Własnie zamierzam w nim pływać ale na tyle mi odwagi brak.
      Miałem ją oddać komuś jako prezent ale jednak oodam NO1 F1 a tą sobie zostawie.

     • Taxi Orzesze

      Jeszcze jedna uwaga uważaj na szybke jest słaba ja już swoją zdążyłem zarysować

     • Grzegorz Klimczak

      Tak sądziłem że słaba bo za 20 dolców to raczej gorilla brak. Chociaż i gorilla się rysuje 🙂
      Ale dzięki.

     • Grzegorz Klimczak

      Dziś przyszła jakaś aktualizacja programu. Może naprawia błąd z połączeniem bt. Bo to jest denerwujące włączanie aplikacji za każdym razem po utracie zasięgu bt.

     • Taxi Orzesze

      A masz zainstalowany dalej ten chiński sklep

     • Grzegorz Klimczak

      Zainstalowałem tylko na potrzeby aktualizacji i usunąłem. Ale nic nowego nie widzę. I nadal te same problemy. Szkoda. Nadal gubi BT.

     • Grzegorz Klimczak

      Widzę własnie że tak samo mam 🙂

     • Grzegorz Klimczak

      Dziekuję 😀 pięknie. Życzę ci wszystkiego dobrego.