MGCOOL zaskoczy nas dwoma kamerami 4K!


mgcool explorer 2

Kamery sportowe zyskują popularność na całym świecie, a także u nas w kraju. Co czyni je tak atrakcyjnymi? Przede wszystkim mnogość zastosowań. Firma MGCOOL ma zamiar podbić rynek nie jedną, a aż dwoma kamerami. Czy im się to uda już w tym roku?

MGCOOL 1s i 2

Chińska firma udziela się w temacie kamer sportowych już jakiś czas. W tym roku chcą jednak zaskoczyć. Niewielu producentów decyduję się na wydanie dwóch równoległych produktów z tego samego segmentu rynku. Jednak MGCOOL postanowił pójść właśnie tą drogą. W tym roku powinniśmy zobaczyć Explorera 1S i Explorera 2. Co ciekawe obie kamery mają wspierać nagrywanie w 4K. Tutaj pojawia się jednak mały haczyk – „prawdziwe” 4K otrzyma tylko wersja Explorera 2. W przypadku 1s efekt ten będzie uzyskany dzięki interpolacji obrazu. Dodatkowo obie mają być wyposażone w szerokokątny obiektyw.

MGCOOL-Explorer-1S-2

Kamery sportowe to sprzęt przeznaczony nie tylko dla sportowców. Niewielkie rozmiary, dobra jakość nagrań i wytrzymałość na czynniki zewnętrzne czyni je idealnym narzędziem do uwiecznienia na przykład wakacji. Firma MGCOOL znana jest z tego, że oferuje dobrą jakość za przystępną cenę, więc podobnie może być w tym przypadku. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje na temat nowych Explorerów!

 

Źródło:

gizmochina