Bluboo D1 pierwszym smartfonem ze Snapdragonem 835?


bluboo d1

Dzięki najnowszym doniesieniom Qualcomm'a o flagowcu na Snapdragonie 835, znów zaczął się wyścig o to, kto jako pierwszy dostanie ten procesor. Okazuje się, że może to nie być ani Samsung ani Xiaomi, ale Bluboo ze swoim najnowszym telefonem Bluboo D1.

Samsung Galaxy S8? Xiaomi Mi6? Oppo Find9? A może Bluboo D1?!

Najbardziej prawdopodobne są nowe smartfony od Xiaomi i Samsunga. W ogólnym rozrachunku wydaje się, że pierwszym może być Xiaomi Mi6. Jednak okazuje się, że do wyścigu dołączył teraz „czarny koń”. Zgodnie z dzisiejszymi doniesieniami, Bluboo pracuje nad telefonem Bluboo D1, który najpewniej zostanie wyposażony w procesor Snapdragon 835. Zapewne będzie on także posiadał podwójne kamery umieszczone z tyłu i z przodu urządzenia. Co więcej producent planuje przygotować smartfona pozbawionego ramek oraz mającego niezwykle wysoki współczynnik ekranu do powierzchni przedniego panelu.

 

Według doniesień firma naprawdę ciężko pracuje nad modelem Bluboo D1 i wydaje się, że może on pojawić się wcześniej niż Xiaomi Mi6, Oppo Find 9 oraz Samsung Galaxy S8. Dalsze informacje na temat urządzenia powinny się pojawić wkrótce.

Jak uważacie, Bluboo wyprzedzi innych potentatów do miana „pierwszego smartfona ze Snapdragonem 835”? A może w tym czasie zdąży pojawić się jeszcze ktoś inny? Czy chęć wyprzedzenia innych i szybkiego przygotowania telefonu pójdzie w parze z jakością produktu?

Źródło:

gizchina.com

Poprzedni Chcecie białego Mi Mixa? Zróbcie go sobie sami!
Następny LeEco chce konkurować z GoPro i Yi. Prezentuje więc kamerkę sportową LIVEMAN C1 4K