No.1 F2 – inteligentny zegarek z IP68!


no.1 f2

Inteligentne zegarki będą pojawiać się w naszych domach coraz częściej. No.1 czyli chińska firma znana z produkcji właśnie tego typu urządzeń wchodzi w 2017 rok przedstawiając nowość – No.1 F2. Jak przyjmie się sportowy, masywny zegarek z funkcjami smartwatcha? 

Zegarek dla wymagających

Model F2 został wyposażony w ekran o przekątnej 1,1 cala pokryty szkłem mineralnym. Koperta została wykonana ze stali, a pasek z silikonu. Sercem urządzenia jest Dialog DA14580 z zintegrowanym modułem Bluetooth 4.0, który ma znacząco wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu. I to właśnie ma wyróżnić F2 z tłumu. Bateria o pojemności 550mAh pozwoli na ROK pozostania w stanie spoczynku. Przy codziennym użytkowaniu czas ten oczywiście się zmniejszy jednak nadal może być imponującym wynikiem. Większość inteligentnych zegarków wytrzymuje maksymalnie miesiąc w standby.

no.1 f2 2

No.1 postanowiło także zastosować więcej funkcji w swoim urządzeniu niż standardowo. Oczywiście zabraknąć nie mogło krokomierza, monitora snu czy pulsometru. Zaskoczeniem nie jest też możliwość odbierania połączeń, wiadomości czy licznik kalorii. Jednak takie funkcje jak pomiar ciśnienia powietrza, promieniowania UV czy temperatury to już zupełna nowość. Dodatkowo F2 jest wodoodporny do 30 metrów dzięki IP68. Zegarek waży około 80 gram i ma być dostępny w kolorze czarnym, zielonym i niebieskim. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie producenta.

 

Źródło:

gizchina.com

Poprzedni Xiaomi Mi6 odnaleziony w AnTuTu?!
Następny 2016 rokiem wzrostu przychodów Huawei!