Nowa kamera Yi Technology ma wspierać 60FPS w 4K!


yi 4k 1

Kamery Yi to świetne kamery za niewielkie pieniądze. Dzięki temu zyskały ogromną popularność także u nas w kraju. Sam jestem posiadaczem pierwszej wersji urządzenia i bardzo ją sobie chwalę. Plotki mówią, że nowa kamera firmy ma być jeszcze lepsza!

60FPS w 4K

Większość kamer dostępnych na rynku nagrywa już w 4K. Niestety dużo z nich nie posiada 4K z prawdziwego zdarzenia tylko „4K” osiągnięte dzięki interpolacji. Jeżeli już kamera nagrywa w UHD to najczęściej w 15-30 klatkach na sekundę. Zmienić to się ma już w najbliższym miesiącu. Firma Yi Technologies ogłosiła prezentację swojej nowej kamery już na CES 2017 czyli już w styczniu!

yi 4k

Przewidywana nazwa urządzenia to Yi4K+ czyli jak sama nazwa wskazuje będzie to modernizacja poprzedniego modelu. Nie wiemy też co zostanie poprawione oprócz zwiększanie FPSów w trybie nagrywania w rozdzielczości 4K. Kamera ta posiada ekran o wielkości 2,19 cala, pozwala nagrywać przez 2 godziny na jednym ładowaniu czy streamować za pomocą WiFi. Jednak Yi4K+ to nie wszystko. Na CES 2017 ma także, już oficjalnie, zostać zaprezentowany dron – Erida. Jeżeli wierzyć specyfikacji ma osiągać prędkość 75 mil na godzinę i latać bez przerwy przez 40 minut. Czy już na początku roku firma Yi potwierdzi swoją pozycję na rynku? Czekamy z niecierpliwością!

 

Źródło:

engadget.com

MENU

Back