Trzy razy lepsza sprzedaż Xiaomi Mi Band niż zegarek Apple!


xiaomi mi band 2

Inteligentne opaski stają się coraz popularniejsze i odgrywają coraz większą rolę w wynikach sprzedaży wielu firm. Xiaomi Mi Band to wielki sukces chińskiej firmy. Pojawiły się wyniki sprzedaży zestawiające jej sprzedaż z produktem firmy Apple!

3.8 miliona sztuk w ostatnim kwartale

Tak, właśnie tak ogromną ilość opasek sprzedała firma Xiaomi w zeszłym kwartale tego roku. Tylko jedna marka – Fitbit osiągnęła lepszy wynik. Xiaomi wyprzedziło takich dużych graczy jak Garmin, Apple czy Samsung. To jeszcze nic. Chińska firma kontroluje około 16,5% sprzedaży opasek i z roku na rok zwiększa swój udział w tym rynku. Dla porównania Apple wysłało do klientów „zaledwie” 1,1 miliona swoich inteligentnych zegarków.

mi band 2 sprzedaż

Czym wygrywa firma Xiaomi? Przede wszystkim świetnym stosunkiem ceny do jakości. W wynikach tych uwzględnione są zarówno pierwsza jak i druga wersja Mi Band. W porównaniu do smartwatcha Apple opaski od Xiaomi są paręnaście razy tańsze. I w tej cenie mają to co przeciętnemu użytkownikowi wystarczy! Krokomierz, pulsometr, wodoodporność czy wyświetlanie powiadomień to tylko niektóre cechy tych urządzeń. Mi Band 2 posiada także ekran ułatwiający korzystanie z opaski. Jeżeli poszukujecie dla siebie lub dla bliskiej osoby codziennego monitora aktywności Mi Band w drugiej wersji będzie idealnym rozwiązaniem. Chcecie wydać mniej i nie zależy Wam na wyświetlaczu? Tutaj pojawia się opaska pierwszej generacji.

KUP MI BAND 2

KUP MI BAND 1

 

Źródło:

gizmochina