Zeblaze Zeband 2 już dostępna w banggood!


zeband 2 1

Dziś pojawiła się informacja o tym, że Zeblaze Zeband 2 dostępny jest już w sklepie Banggood. Całkiem niedawno miała premierę pierwsza wersja urządzenia, a już firma zdecydowała się wypuścić jej kolejną edycję. Czym się różni od poprzedniczki?

Elegancka inteligentna opaska

Muszę to przyznać – nie jestem fanem wszelkiej maści smartopasek. Pozostaje wierny zwykłemu, klasycznemu zegarkowi. Jednak gdy zobaczyłem Zeband 2 zaskoczył mnie jej wygląd. Wygląda naprawdę ciekawie już nie tylko u biegacza, ale także w przypadku koszuli i marynarki. To ciekawy krok naprzód jeśli chodzi o inteligentne opaski.

zeband 2

Zeblaze Zeband 2 ma być niesamowicie lekka – waży zalednie 15 gram. Oczywiście jest wodoodporna co potwierdza certyfikat IP65. Ekran ma rozdzielczość 0,65 cala i jest wykonany w technologii AMOLED. Nie mogło zabraknąć także licznika kroków, monitora snu czy pulsometru. Urządzenie powinno wytrzymać na baterii około 7-8 dni przy normalnym użytkowaniu lub 12 dni w trybie czuwania. Tutaj nadal czekam na opaskę, która nie dość, że będzie dobrze wyglądać będzie także działać przez dużo dłuższy czas. zeband 3

Opaskę możecie nabyć w sklepie Banggood w przedsprzedaży za 19,99$. Po świętach jej cena wzrośnie do 29,99$. Zeblaze Zeband 2 współpracuje z urządzeniami z systemami Android 4.3 wzwyż oraz iOS 8.0 wzwyż. Na naszym portalu już za niedługo pojawi się recenzja pierwszej wersji opaski, a już dziś możecie zobaczyć jej unboxing!

KUP ZEBLAZE ZEBAND 2 W SKLEPIE BANGGOOD