Pomysły na prezent dla kobiet do 500zł


pomysł na prezent dla kobiety do 500 zł

Czekaliście na Black Friday? Ja trochę tak. Mam już swoje pomysły co kupić. Mimo tego, że powinnam oszczędzać i wiem, że w Polsce nie ma takiego efektu jak za granicą, to już umówiłam się z siostrą na wielki „szoping”, a na wishlistach w sklepach internetowych mam pełno „must have”. Mam nadzieje, że uda mi się z czegoś zrezygnować, bo zbankrutuję. Z okazji dzisiejszego „święta” kolejny artykuł, w którym zdradzam  co można podarować kobiecie!

ODKURZACZ SAMOJEZDNY

odkurzacz-samojezdny

Moim skromnym zdaniem każdy powinien mieć coś takiego w domu. Jak czytam opinie (niestety, ja się jeszcze nie dorobiłam) to wszyscy zadowoleni nikt jeszcze nie marudził. Z drugiej strony… Jak tu marudzić jak za Ciebie sprzątają? Kobiecie przydatny przede wszystkim, wyręczy ją w odkurzaniu, a ona w tym czasie będzie miała czas na relaks albo będzie mogła ugotować coś pysznego.

kup odkurzacz samojezdny na gearbest.com

NAWIGACJA

gpstyl„Głupia sprawa…, nie wiem gdzie jestem, wjechałam nie w tą uliczkę, przyjedziesz po mnie” Brzmi znajomo? Wiem, że nie tylko kobiety gubią się w mieście, ale istnieje takie przekonanie, że mają one gorszą orientacje w terenie. Co może to rozwiązać? Nawigacja! Prowadzi z punktu A do B, jeszcze po drodze można wstąpić na szybkie zakupki i wszyscy zadowoleni! GPS to idealny prezent dla każdej kobiety, odpowiedni na krótsze i długie dystanse. Ten dodatkowo wyposażony jest w wideorejestrator, wiec jeśli ktoś wjedzie w obdarowaną wszystko będzie nagrane.

kup nawigację z wideorejestratorem na gearbest.com

MULTICOOKER

multicookerNiestety nie wiem jak się to wymyślne urządzenie nazywa prawidłowo po polsku. Urządzenie multifunkcyjne? Idelany pomysł dla kobiet, które nie mają czasu stać przy garach i gotować. Jeśli do zestawu dołączona jest książeczka z przykładowymi przepisami – tym lepiej wystarczy wylosować, wrzucić i gotowe!

kup multicooker na gearbest.com

BLENDER

blenderCo tu dużo pisać. Podobnie jak w przypadku multicookera, wrzucasz, przyciskasz, czekasz i gotowe. W blenderze można robić zarówno koktajle jak i zupy. Idealny prezent dla kobiet ceniących sobie zdrową kuchnie, na wiecznej diecie czy też dla ceniących łatwość i szybkość przygotowywania potraw.

kup blender na gearbest.com

MASZYNKA DO LODÓW

dolodowPyszne, zdrowe lody? A może kobieta nie lubi wychodzić z domu? Dzięki temu urządzeniu sorbety, lody owocowe, śmietanowe i inne kobieta będzie miała na wyciągnięcie ręki! Kto nie lubi lodów w zimie? A może kobieta ma wahania nastrojów? Lody będą zawsze w pogotowiu, wystarczy już tylko trzymać w zapasie swoje ulubione składniki.

kup maszynę do lodów na gearbest.com