Xiaomi Mi Box już jutro!


xiaomi logo

Xiaomi Mi Box to urządzenie, które jest w stanie zmienić nasz telewizor w smartTV. Do tej pory chińska firma wypuściła na rynek już trzy wersje Mi Boxa. Teraz przyszła pora na czwartą generację!

Prezentacja już 16.11

xioami mi box 3

 

 

Tak przynajmniej wynika z plakatów zamieszczonych wczoraj w serwisie Weibo. Dziś natomiast z tego samego konta zostały opublikowane informację o Mi Remote czyli nowej wersji pilota, który pozwoli nam jeszcze bardziej wykorzystać Mi Boxa.

Nadal jednak oprócz planowanej daty prezentacji urządzenia nie wiemy nic konkretnego o jego funkcjach. Jednak znając firmę Xiaomi możemy spodziewać się naprawdę wszystkiego. Plotki mówią między innymi o „uczeniu” się przez program co lubi oglądać dana osoba i wyszukiwanie treści pod jego zainteresowania.

Mi Remotexiaomi mi box

Czyli super inteligentny pilot. Dokładnie tak opisywany jest w serwisie Weibo. Na załączonym zdjęciu widzimy jak zmieniał się pilot od Xiaomi na przestrzeni lat. Niestety tutaj też nie mamy żadnych konkretnych informacji, a jedynie plotki. Niektóre źródła podają, że będzie miał on dotykowy ekran i dzięki temu doda kolejne możliwości dla Mi Boxa. Inne mówią o sterowaniu głosem. Jak będzie w rzeczywistości? Powinniśmy dowiedzieć się już niedługo!xiaomi mi box 2

 

 

Źródło:

gizmochina.com