Wszystko co wiemy o OnePlus 3T w pigułce!


oneplus 3

Kolejne urządzenie OnePlus zostanie zaprezentowane już jutro! Z tego powodu zebraliśmy w tym wpisie wszystkie informacje jakie wiemy o nowym OnePlus 3T.

1. Nowy procesor Snapdragon 821

snapdragon 821

Potwierdzoną informacją jest wyposażenie OnePlus 3T w procesor Qualcomm Snapdragon 821 – aktualnie najmocniejszy procesor dostępny dla telefonów z Androidem.

2. Wyświetlacz AMOLED zostaje

oneplus 3 amoled display

Chwalony przez wielu wyświetlacz AMOLED zastosowany w OnePlus 3, dzięki swojej dokładności i jakości nie zostanie zmieniony na inny typ w OnePlus 3T.

3. Wygląd OnePlus 3

oneplus design

Zdjęcia, które wyciekły w serwisie Weibo pokazują, że nowy model będzie wyglądać praktycznie identycznie jak OnePlus 3.

4. Cena OnePlus 3T wyższa o 80$ (~320 zł)

oneplus 3

OnePlus znane jest z tworzenia dobrych urządzeń w rozsądnych cenach. OnePlus 3 jest pierwszym droższym modelem i okazuje się, że OnePlus 3T będzie jeszcze droższy od swojego poprzednika.

5. Większa bateria

bateria oneplus 3t

W nowym urządzeniu zastosowana zostanie bateria o pojemności 3300 mAh, a więc o 200 mAh więcej, niż w OnePlus 3. Nie wiadomo na ile zmieni to czas pracy urządzenia.

6. Czujnik aparatu Sony IMX398

aparat oneplus

Pomimo tego, że zastosowany w OnePlus 3 czujnik Sony IMX298 spisuje się całkiem nieźle, to w nowym modelu zastosowany zostanie najnowsza wersja czujnika od Sony. Powinno się to przełożyć na zdecydowaną poprawę jakości wykonywanych zdjęć.

7. 128 GB pamięci wbudowanej

zaproszenie oneplus2

OnePlus 3T w najniższej dostępnej wersji będzie miał 128GB pamięci wewnętrznej. Tym razem nie zabraknie miejsca na zdjęcia psów i kotów żadnego użytkownika.

8. OxygenOS oparty o Androida Nougat

oxygen os

Nowy telefon będzie pracował pod kontrolą systemu OxygenOS opartego o najnowszy system operacyjny Google – Androida Nougat.

9. To nie jest OnePlus 4

oneplus 4

Wielu użytkowników jest zdezorientowanych wypuszczeniem kolejnego modelu telefonu. Więc żeby nie pojawiły się niedomówienia, OnePlus 3T i OnePlus 4 to różne modele, z czego ten drugi powinien pojawić się w okolicy wakacji 2017 roku.

Nowy telefon zostanie zaprezentowany już jutro, 15 listopada. Co sądzicie o nowym telefonie OnePlus ? Czy wypuszczanie OnePlus 3T ma sens, czy firma powinna się lepiej skupić na OnePlus 3?

Źródło:

gizchina.com