Meizu Pro 7 z procesorem Huawei? To możliwe!


Zgodnie z wczorajszymi wiadomościami, Meizu Pro 7 może nie mieć ramek i wykorzystywać ultradźwiękowy skaner odcisków palców od Qualcomma. Dzisiejsze głosy podają, że prawdopodobnie zostanie wyposażony w procesor Huawei Hiliscon Kirin 960.

Slajdy, które pojawiły się dzisiaj w chińskim serwisie społecznościowym Weibo pokazują, że Meizu może wyposażyć swojego najnowszego flagowca w procesor Huawei. Pojawiają się też dodatkowe informacje na temat specyfikacji nowego urządzenia firmy.

Meizu Pro 7 z procesorem Kirin 960?

Chociaż nigdzie nie pojawiła się dokładna nazwa modelu procesora, to patrząc na zaprezentowane informacje możemy tak wnioskować. Rdzenie Cortex A73 i A53 oraz Mali-G71 GPU MP8 (10% większa wydajność od Snapdragona 821), a także 6GB pamięci RAM (LPPDR4).

Zgodnie z tymi informacjami, nowy telefon od Meizu będzie „szybki jak błyskawica”. Kolejne slajdy pokazują też dalszą specyfikację nowego urządzenia firmy.

Meizu Pro 7 będzie miał aparat 12MP z czujnikiem Sony IMX386 (takim samym jaki wykorzystany jest w Meizu Pro 6S i MX6), skaner linii papilarnych przygotowany przez Sonavation oraz dwa dedykowane, analogiwe chipy audio AD1955.

Jeśli ta specyfikacja okaże się prawdziwa, to Meizu Pro 7 może okazać się prawdziwym hitem przyszłego roku, jeśli tylko chiński producent nie zaoferuje go w cenie wyższej, niż flagowe telefony innych firm.

Źródło:

gizchina.it