Meizu M5 Note ujawniony w GeekBench!


logo meizu

Niedawno firma Meizu prezentowała swój nowy model – M5. Jest to budżetowiec, który ma urzekać swoimi kolorami. Teraz na stronie GeekBench pojawiły się pierwsze informacje o modelu M682Q!

meizu m5 note

Meizu M5 Note!

Dlaczego zakładamy, że to akurat ostatni budżetowiec w wersji Note? Model M3 Note nosił oznaczenie M681, a telefon, o którym mowa został nazwany M682Q. Zatem możemy zakładać, że M5 Note już niedługo pojawi się na rynku! Smartfon ma być ulepszoną wersją modelu M5. Ma on dostać 5,2 calowy ekran o rozdzielczości 720p. Procesorem to MediaTek Helio P10 wspierany układem MT6750. Co sprawi, że model M5 Note będzie lepszy od swojego pierwowzoru? Ilość pamięci RAM – firma Meizu zdecydowała się wykorzystać 3GB zamiast 2GB. Systemem, na którym ma pracować smartfon powinien być, zgodnie z zapowiedziami, Android 6.0, ale z pewnością firma Meizu będzie chciała zaktualizować telefon do najnowszego systemu. W teście benchmarkowym M5 Note otrzymał 687 punktów podczas testu jednego rdzenia oraz 2481 punktów podczas testu wielu rdzeni. Wynik ten jest porównywalny między innymi z HTC ONE czy Samsungiem Galaxy S4.

meizu m5 note

Inne źródła mówią, że telefon ten otrzymał certyfikat 3C (CCC), który wydawany jest chińskim urządzeniom, które są ważne dla rynku chińskiego, są aktualnie używane lub sprzedawane. Zatem zostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać co pokażę jeszcze Meizu!

Źródło:

gizmochina.com