Huawei P9 sprzedany w ponad 9 milionach egzemplarzy!


huawei logo

Huawei P9 to flagowiec chińskiej marki, który miał dorównać, a nawet pobić w popularności swojego poprzednika. Wyniki sprzedaży tego modelu pokazują, że P9 jest telefonem, który podbił serca ludzi na całym świecie.

9 milionów sztuk

huawei p9

Od premiery telefonu, który miał premierę w kwietniu, minęło już trochę czasu jednak to nadal imponujący wynik. Do września zostało sprzedanych 6 milionów egzemplarzy, a w ostatnich trzech miesiącach kolejne 3 miliony. Możemy zatem wnioskować, że do końca roku Huawei przekroczy 10 milinów wysłanych modeli P9. Szczególnie, że okres świąteczny jest czasem gdy wiele ludzi kupuje nowe telefony. s_0ccdc98522e64d15a7de13b9ff8761c7

Huawei P9 posiada podwójną aparat z tyłu i to miał być jego znak rozpoznawalny na rynku smartfonów. Dodatkowo wyposażony jest w 5,2 calowy ekran o rozdzielczości 1080p, procesor Kirin 955, 3GB pamięci RAM oraz 32 GB na pliki użytkownika. Bateria ma pojemność 3000mAh. Patrząc na tą specyfikację i jego cenę nie można się dziwić takiej sprzedaży. Telefon może konkurować z flagowcami pozostałych firm, jednak nie musimy wydawać na niego aż tak dużo pieniędzy.

 

 

Źródło:

gizmochina