Dioda LED z przodu? Taki będzie Gionee S9!


gionee

Niedawno pisaliśmy o nowym smartfonie Gionee S9, który zostanie wyposażony w podwójny aparat główny. Dziś firma zaprezentowała plakat, na którym widać diodę doświetlającą aparat z przodu telefonu!

Już za 4 dni zobaczymy pierwszy telefon chińskiego producenta, który będzie miał podwójny aparat. Poza oficjalnymi renderami, informacje te potwierdziły także zdjęcia, które dzisiaj obiegły internet, na których widać telefon w całej okazałości. Dzięki temu przeciekowi widzimy, że dostępny będzie czarny wariant kolorystyczny.

Co więcej, zgodnie z plakatem znajdującym się poniżej, widać, że nowy telefon zostanie wyposażony w diodę LED nad ekranem, która będzie doświetlała przedni aparat. Plakat także potwierdza informację o podwójnej kamerze i konferencji prasowej, która odbędzie się już 15 listopada w Chinach.

Specyfikacja Gionee S9

Specyfikacja urządzenia będzie całkiem standardowa: 5.5-calowy wyświetlacz FHD, ośmiordzeniowy procesor nieznanego producenta (jeszcze), 4GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo telefon będzie posiadał baterię o pojemności 3000mAh, czytnik linii papilarnych oraz 13MP kamerę przednią. Z tyłu ma znajdować się 13MP aparat główny i drugi o matrycy 5MP, która będzie używana między innymi do uzyskania efektu głębi.

Źródło:

gizmochina.com