6GB RAM i Helio P20? Taki będzie nowy Elephone Z1!


elephone z1

Firma Elephone nie pokazała jeszcze wszystkiego co zaplanowała na ten rok i pomimo przedsprzedaży modelu S7 już zapowiedziano nowy telefon – Elephone Z1!

Dziś oficjalnie chiński producent przesłał maila z informacjami na temat planów prezentacji nowego telefonu. Okazuje się, że będzie miał on najmocniejszą specyfikację ze wszystkich jego dotychczasowych produktów.

Zapowiadana specyfikacja

Zgodnie z przesłanymi informacjami, Elephone Z1 będzie wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Mediatek Helio P20 wspomagany przez 6GB pamięci RAM. Takie połączenie powinno pozwolić na płynne działanie każdej aplikacji na telefonie. A żeby miejsca na aplikacji nie zabrakło, producent zaoferuje 64GB pamięci wewnętrznej. Całością natomiast będzie zarządzana przez system Android 7.0.

Firma Elephone zapowiedziała także bardzo pozytywne wrażenia z korzystania z aparatu w nowym telefonie, lecz nie podała konkretnych informacji na temat zastosowanej optyki. Wiemy jednak, że będzie to pojedynczy aparat główny (+ aparat z przodu) z procesorem Samsunga.

 

Źródło:

gizchina.com