10 pomysłów na prezent dla kobiet do 100zł


prezent świąteczny dla kobiety do 100 zł

Każdy, kto kiedykolwiek kupował w Chinach, wie, że nie można czekać z prezentem do ostatniej chwili. Można powiedzieć zatem, że „Święta już tuż-tuż, a przy okazji Wielkiej Wyprzedaży 11 listopada o której pisaliśmy tutaj warto rozejrzeć się za prezentami, które w tym dniu można upolować w niższych cenach.  Wskazówki do zakupów: Banggod.com, Aliexpress.com, Ibuygou.com Ten wpis rozpoczyna serie wspomagającą w odpowiedzi na pytanie „Jaki prezent tej kobiecie kupić!?”

Jeśli czytasz, akurat ten artykuł, to odpowiedziałeś sobie na najważniejsze pytanie:

ILE CHCĘ PRZEZNACZYĆ NA PREZENT?

Jeśli Twoja odpowiedź to „do 100zł” jesteś w dobrym miejscu. Super!

Teraz warto zadać sobie pytanie o samą postać obdarowanej kobiety.

JAKA JEST OBDAROWANA PRZEZE MNIE KOBIETA?

Niżej przedstawiam kilkanaście pomysłów na prezent wraz z opisem, aby pomóc w wyborze prezentu. Niestety…  Nie gwarantuję 100% satysfakcji.

WODOODPORNY GŁOŚNIK

glosnikwodoodpornyUmili czas spędzony w wannie czy pod prysznicem. Wskazówka: z lampką czegoś dobrego.  Prezent, nie tylko dla domatorki, ale również dla takiej zapracowanej, która potrzebuje chwili oddechu (koniecznie z lampką czegoś dobrego).

KUP TAKI GŁOŚNIK NA GEARBEST.COM

 

FIT OPASKA – „SMART BAND”

miband1sSprawdza się nie tylko jeśli dbamy o jakość snu, ale także (tak używam) jako znak, że ktoś chce się z nasza kobietą skontaktować. Wystarczy kilka kliknięć, a opaska będzie wibrować za każdym razem gdy ktoś będzie dzwonić czy sms-ować. Czy to nie piękne? Koniec z wymówką „bo miałam wyciszony telefon”.

KUP TAKĄ OPASKĘ W SKLEPIE TECHNOS

 

BEZPRZEWODOWA SŁUCHAWKA DO ROZMÓW

sluchawkaxiaomiCzy obdarowana kobieta ma zawsze zajęte ręce? Pracuje przy komputerze, gotuje, sprząta, ogląda ubrania lub jest zajęta pokazywaniem co kto ma robić? Słuchawka na bluetooth jest idealnym rozwiązaniem. Nie zajmuję rąk, a pozwala na swobodną i „względnie”  długą rozmowę. Design i ergonomia to pożądane przez kobiety cechy, więc warto zainteresować się słuchawką od Xiaomi.

KUP TAKĄ SŁUCHAWKĘ W SKLEPIE TECHNOS

SELFIE STICKselfiestick

Kobieta ceni niezależność? Jest samodzielna? Może być jednocześnie modelką i fotografem? Taki prezent na pewno ją ucieszy! Nie musi prosić nikogo o pomoc w zrobieniu zdjęcia, a ma pamiątkę z przymierzalni, ciekawej imprezy czy wycieczki na Hawaje. Czyż to nie piękne? Duży zasięg (72cm) przy niskiej wadze (105gr) i tylko 18cm po złożeniu (idealna do torebki!) gwarantuje monopod od Xiaomi.

KUP TAKI SELFIE STICK W SKLEPIE TECHNOS

POWERBANK

powerbank5000Jeśli prezent ma być dla kobiety, która ceni sobie stały dostęp do telefonu, a spędza większość czasu z dala od gniazdek, to rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne. W tej półce cenowej, od Xiaomi (jako posiadaczka powerbanka od Xiaomi, polecam tą markę), mieszczą się tu dwie pojemności 5000mAh i 10 000mAh.  Wskazówka: potem wystarczy już tylko dopilnować, żeby go ładować i już!

 KUP POWERBANK 5 000 W SKLEPIE IBUYGOU  KUP POWERBANK 10 000 W SKLEPIE IBUYGOU

KOBIETA NIE JEST FANKĄ NOWYCH TECHNOLOGII?

ŁYŻKA Z WAGĄ

Przydatna nie tylko do odmierzania porcji przy gotowaniu, ale także także do uzmysłowienia sobie ile dziennie jemy. Jeśli kobieta stosuję dietę „MŻ” to z pewnością się ucieszy. W kolorze srebrnym będzie pasować do każdej kuchni.

KUP TAKĄ ŁYŻKĘ NA BANGGOOD.COM

WAGA KUCHENNA

Wspomniana wcześniej łyżka może nie wystarczyć? Przykładowo – komu by się chciało odmierzać 750gr mąki łyżką? Warto zainteresować się wagą która odmierza cięższe składniki, ale z równie wysoką precyzja – np taka 5kg/1g do zakupienia niżej.

KUP TAKĄ WAGĘ NA BANGGOOD.COM


RĘKAWICZKI DO TELEFONU

Mimo, że powiadają „zimne ręce – gorące serce” większość kobiet nie lubi jak wystawiać rąk na zimny wiatr czy mróz. Rękawiczki te nie wymagają ściągnięcia, aby użyć smartfona. Dzięki temu pomożemy obdarowanej kobiecie w utrzymaniu  temperatury dłoni i jednocześnie będziemy mogli mieć nadzieje, że zdąży odebrać telefon, bo nie będzie musiała ściągać rękawiczek – wszyscy zadowoleni!

KUP TAKIE RĘKAWICZKI NA BANGGOOD.COM

PORTFEL NA WSZYSTKO

Kobieta lubi mieć wszystko,co potrzebne, ze sobą. Jeśli dodatkowo jest kobietą praktyczną to chce to „wszystko” zmieścić w małej torebce. W ramach tej potrzeby proponuję dać kobiecie portfel, w którym zmieści się to, co jej potrzeba, czyli karta kredytowa i telefon! Tutaj dostępny w 6 kolorach, uniwersalny (pomieści telefony do 5,5 cala włącznie).

KUP TAKI PORTFEL NA BANGGOOD.COM

BUDZIK

Nikt nie lubi, większość potrzebuje. Jeśli chcemy by był to prezent dla kobiety warto, by spełniał on jeszcze jakąś rolę. Na przykład jeśli narzeka ona, że nie spotyka ją nic romantycznego – proszę bardzo – budzik z projektorem gwiazd, od teraz zawsze będzie zasypiać pod gwiazdami.

Natomiast jeśli należy ona do osób zapominalskich lub po prostu bardziej praktycznych warto sprawić jej budzik z miejscem na wiadomość (wskazówka: „Miłego dnia”, „Jesteś piękna i wspaniała”, „Bardzo proszę kup piwo” itp.).

 

 KUP BUDZIK Z GWIAZDAMI NA GEARBEST.COM  KUP BUDZIK Z GWIAZDAMI NA GEARBEST.COM

 

A jakie są Wasze pomysły na świąteczne (i nie tylko) prezenty na święta? Zachęcam do dzielenia się nimi w komentarzach tu i na Facebooku, może uda się nam zmniejszyć stres przedświąteczny!