Nowy smartband od MGCOOL!


elephone logo

Firma MGCOOL opublikowała informacje, że pracują nad swoim pierwszym produktem. Ma nim być inteligentna opaska, która ma podbić rynek.

Era smart bandów

Zacznijmy od tego czym jest MGCOOL. Jest to nowa filia marki Elephone, która ma zajmować się urządzeniami z rynku „smart”. Zatem czekają nas nowe inteligentne zegarki, opaski, a może coś jeszcze? Coraz więcej firm prezentuje swoje smart bandy. Zatem czy możemy już mówić o ich erze? Jak najbardziej. Osobiście dopóki nie będą one wytrzymywać na baterii paru miesięcy będą dla zwykłym gadżetem. mgcool

MGCOOL zapowiedziała, że ich opaska będzie posiadać ekran OLED z wygodną i niealergiczną gumową opaską. Oczywiście będziemy mieli do dyspozycji licznik kroków, monitor snu, pulsometr oraz alarm w przypadku zgubienia opaski czy telefonu. Najprawdopodobniej na opasce nie będzie żadnych fizycznych przycisków, zatem ekran będzie całkowicie dotykowy.

mgcool

Czy smart band chińskiej firmy ma szansę się wybić na tym rynku? Czy zajmie pozycję taniego Mi Banda 2? Musimy poczekać na więcej szczegółów.

Źródło:

gizchina.com