Lekka i poręczna myszka komputerowa od Xiaomi


xiaomi mouse

W swoim portfolio Xiaomi ma już ultrabooka – Mi Notebook Air. Nadszedł więc czas na akcesoria do niego i jako pierwsze pojawiła się lekka mysz Xiaomi Mouse.

Urządzenie ma nietypowy kształt, a jego obudowa wykonana jest z piaskowanego, aluminium, które może przypominać materiał obudowy Macbooków. Z przodu myszki znajduje się okrągłe miejsce z 2 plastikowymi przyciskami i rolką.

Na dolnej części myszki natomiast znalazł się przycisk do parowania myszki z naszym urządzeniem przez Bluetooth (obsługuje Bluetooth 4.0) lub Wi-Fi (2.4 GHz), włącznik oraz czujnik optyczny. Jak deklaruje producent, czujnik działa z dokładnością do 95% i pozwala na korzystanie z myszki na zmatowionym szkle lub tkaninach.

Specyfikacja Xiaomi Mouse

Myszka Xiami pozwala na jednoczesne połączenie się z maksymalnie dwoma urządzeniami i jest kompatybilna z systemami Windows 7, 8 oraz Windows 10. Waży niecałe 80 gram i pozwala na łączność do 10 m od podłączonego urządzenia. Jej cena wyniesie 99 yuanów (~60 zł, bez podatku) i będzie dostępna do kupienia od 11 listopada.

Kup Xiaomi Mouse w Gearbest

Źródło:

gizmochina.com