Meizu nie chce być gorsze od Xiaomi. Kolejny bezramkowiec nadchodzi!


meizu

Nie tak dawno Xiaomi zaprezentowało swój koncepcyjny telefon Mi Mix, który wyprzedał się w 10 sekund. Firma Meizu najwyraźniej wyczuła, że to okazja na rynku i świat obiegły przecieki o ich bezramkowym telefonie, który zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku!

Możemy przeczuwać, że coraz więcej producentów zdecyduje się na wykonanie telefonu, w którym wyświetlacz będzie zajmował co najmniej 90% przodu urządzenia. Jednak z informacji, które udostępnił w serwisie Weibo użytkownik @KJuma, kolejny taki smartfon prawdopodobnie pokaże Meizu, już 24 grudnia 2016 roku. Ze względu na świąteczną datę nie traktujemy tych plotek całkiem na poważnie.

meizu bezramkowy premiera

Specyfikacja bezramkowca Meizu

Nie wiadomo w co wyposażony zostanie nowe urządzenie, lecz patrząc na rendery możemy zobaczyć, że Meizu chce wykonać smartfon, którego wyświetlacz zajmie prawie 100% przedniego panelu telefonu. Przy takiej koncepcji urządzenia jesteśmy ciekawi, gdzie producent zechce umieścić aparat oraz gdzie znajdzie się skaner linii papilarnych. Jednocześnie mamy nadzieję, że przy produkcji tego telefonu Meizu odejdzie od procesorów MTK na rzecz innych, lepszych komponentów.

 

Wszystko prezentuje się bardzo ładnie, lecz jak bywa z takimi przeciekami, więcej szczegółów poznamy w ciągu najbliższego miesiąca. Pewne jest jednak, że takich telefonów na rynku będzie pojawiać się coraz więcej.

Źródło:

Forum Flyme OS