Budżetowiec od Xiaomi! Redmi 4A pokazany!


xiaomi redmi 4a

Dzisiaj premierę miał najnowszy model budżetowej serii Xiaomi. Chińczycy jednak nie zwalniają tempa i dodatkowo wydają model Redmi 4A, który ma być najlepszym wśród najtańszych. Firma zrobiła wszystko co w ich mocy aby zaoferować jak najlepszą specyfikację w jak najniższej cenie.

 

Nowy Redmi 4A będzie kosztować..499 juanów!

Takie dokładnie jest oficjalne stanowisko Xiaomi. 499 juanów to w przeliczeniu na naszą walutę niespełna 300 złotych. Co dostaniemy za tą cenę? Smartfon, którego specyfikacja zaspokoi potrzeby przeciętnego użytkownika. Model ten będzie wyposażony w Snapdragona 425. Ekran będzie mieć 5 cali i rozdzielczość 720p. Na pliki użytkownika będzie dostępne 16GB, a pamięci RAM ma znajdować się 2GB. Xiaomi Redmi 4A z tyłu będzie posiadać aparat o rozdzielczości 13MP,a z przodu 5MP. Bateria o pojemności 3120mAh ma zapewnić długą pracę urządzenia. Smartfon ma pracować na systemie MIUI 8. Dodatkowo w tej cenie mamy metalową obudowę i dwa dostępne kolory: Gold i Rose Gold.xiaomi redmi 4a

Premiera przewidziana jest na 11 listopada, a ja już dzisiaj wróżę temu modelowi duży sukces. Podobną specyfikację miał np. Huawei P8 Lite, który kosztował znacznie więcej, a u nas w kraju zdobył bardzo dużą popularność.

Źródło:

gizmochina.com