UMi Diamond upadków się nie boi!


umi diamond

UMi pokazało, że ich najnowszy telefon nie boi się upadków i „trudów” życia codziennego. Zastosowane komponenty sprawią, że UMi Diamond łatwo się nie psuje, więc osoby, które mają szczęście do upuszczania telefonu będą mogły spać spokojnie.

Telefon prezentuje się bardzo delikatnie, ale dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego Dual T2X-1 jest jednocześnie bardzo odporny na uszkodzenia. I nie chodzi tu wyłącznie o przypadkowe zadrapania kluczami lub monetami, ale także upadek podczas codziennego korzystania z urządzenia. Producent wykonał tak odporny smartfon, m.in. dzięki metalowej ramce i odpornej, wykonanej z wysokiej jakości plastiku, obudowie telefonu.

Crash test UMi Diamond

Co więcej, firma UMi jest tak pewna odporności swojego telefonu, że przygotował specjalne wideo prezentujące upadek telefonu z wysokości 1.2m i 1.5m. Filmik ma pokazywać jak zachowa się urządzenie podczas zwykłego używania go, np. podczas pisania sms, robienia zdjęcia lub gdy po prostu wypadnie nam z kieszeni, bądź torebki.

Specyfikacja UMi Diamond

Telefon ma wyświetlacz o przekątnej 5 cali, 3GB pamięci RAM, ośmiordzeniowy procesor MT6753 o taktowaniu 1.5GHz i 16GB pamięci przeznaczonej na pliki użytkownika. Za ładne zdjęcia odpowiada aparat o matrycy 8MP z możliwą interpolacją do 13MP oraz aparat 2MP z przodu urządzenia. Całość pracuje pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow, jest zasilana baterią 2560 mAh i kosztuje 119.99$ (~470 zł, bez podatku).

Zgarnij darmowy model

Żeby bardziej wypromować swój najnowszy telefon, UMi przygotowało konkurs, w którym można wygrać darmowy egzemplarz telefonu. Wystarczy dołączyć do niego tutaj i spełnić wymagane warunki, by wziąć udział w losowaniu, które odbędzie się już 10 listopada (zgłoszenia do 8 listopada).

  • Zostaw komentarz na temat najlepszego elementu UMi Diamond, z hashtagiem #UMiDiamond (na stronie producenta)
  • Udostępnij komentarz znajomym
  • Bądź kreatywny/-a. Najlepszy komentarz wygra!

Kup UMi Diamond za 119.99$ w GearBest.com

Źródło:

gizchina.com