Kolejne smartfony Xiaomi jeszcze w tym roku?


xiaomi

Xiaomi nie zwalnia tępa. Niedawno świat dowiedział się o premierach modeli Mi Note 2 oraz Mi Mix, dodatkowo pojawiły się pierwsze informacje o Mi 6 oraz modelu Meri. Jednak to nie wystarcza chińskiej firmie.

Dwa modele Xiaomi o roboczej nazwie: 2016111 & 2016112

Na chińskich portalach możemy przeczytać plotki o tych dwóch modelach. Co ciekawe ich specyfikacja ma być identyczna – 5 calowy wyświetlacz HD, aluminiowa obudowa, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,40Ghz, 2GB pamięci RAm i 16 GB pamięci na pliku użytkownika, którą można rozbudować kartą pamięci. Telefon ma posiadać Androida 6.0 z nakładką MIUI 8. xiaomi

Pojawiły się też pierwsze rendery

Jak widać na obrazach, które pojawiły się na portalu TENAA z tyłu urządzenia będzie znajdować się czytnik linii papilarnych oraz aparat, który ma mieć 13MP. Czym będą różnić się te dwa modele? Tego nie wiemy. Smartfony mają mieć premierę jeszcze w tym roku. Najciekawsza jest cena urządzenia – ma wynosić około 100-130$. Świadczy to o tym, że firma Xiaomi nie tylko chce podbić rynek swoimi flagowcami, ale także chce uderzyć w niższą półkę cenową.

xiaomi

Źródło:

xiaomitoday