Flyme TV i TV Box od Meizu zaprezentowane


flyme tv

Mamy Apple TV, Android TV i nawet Xiaomi TV. Dziś do tych wszystkich usług dołącza Flyme TV z TV Boxem, w którym ma być więcej treści niż u konkurencji.

Nowe urządzenie cechuje się futurystycznym wyglądem, który można kojarzyć z filmami Sci-Fi. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i kształt przystawki sprawiają, że nikt nie będzie się wstydził położyć go przy swoim telewizorze.

Specyfikacja Meizu TV Box

Aby zapewnić przyjemność z korzystania, producent wyposażył urządzenie w 64-bitowy system operacyjny oparty o Androida 6.0. Wewnątrz znajdziemy 1GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci wewnętrznej, które zapewnią płynne odtwarzanie filmów, granie w gry video oraz korzystanie z różnych aplikacji. Dołączony pilot na Bluetooth pozwala na zdalną komunikację z urządzeniem oraz obsługę głosową – wystarczy nacisnąć przycisk M i możemy wydawać mu polecenia, niestety zapewne po Chińsku.

meizu tv box

Flyme TV

Razem z przystawką Meizu wprowadziło swój nowy system operacyjny, Flyme TV, który cechować ma się znacznie większą ilością dostępnych treści niż oferuje konkurencja. Co więcej, w ofercie mają znaleźć się nie tylko rodzime produkcje, lecz także popularne filmy ze Stanów Zjednoczonych.

flyme tv