Słuchawki Air by crazybaby już niedługo


air by crazybaby

Po premierze iPhone 7, który nie ma złącza Jack, zapotrzebowanie na słuchawki bezprzewodowe wzrosło. Firma crazybaby więc prezentuje swoje Air by crazybaby.

Nowe słuchawki mają ergonomiczny wygląd, certyfikat wodoodporności IPX5 oraz dedykowany chip audio CSR HD. Łączność z telefonem możliwa jest przez Bluetooth 4.2, dzięki czemu przesyłany dźwięk jest najwyższej jakości.

Na słuchawkach znajdziemy jeden, wielofunkcyjny przycisk, którym możemy włączać/wyłączać urządzenie, obsługiwać połączenia oraz kontrolować muzykę. Dodatkowo mamy do dyspozycji stację dokującą do ładowania telefonu, będącą powerbankiem dla słuchawek – jedno ładowanie Crazy-capsule wystarczy na 3 ładowania Air by crazybaby.

crazy serve dock

Firma planuje wypuścić na rynek swoje nowe słuchawki na początku listopada w cenie zaczynającej się od 89$. Niedługo rozpocznie się kampania crowdfundingowa słuchawek, o której więcej informacji znajdziecie tutaj. Warto także przyjrzeć się poprzedniemu produktowi crazybaby, „latającemu” głośnikowi Mars.