Yi Dome w przedsprzedaży w Polsce


yi dome

Kamera Yi Dome jest już oficjalnie dostępna w przedsprzedaży u polskiego dystrybutora Yi. Nowe urządzenie służyć będzie obsłudze monitoringu domowego.

Producent zapewnia, że nowa kamerka to „Kompletny Inteligentny System do Monitoringu Domowego 360°„. Otrzymujemy możliwość nagrywania w rozdzielczości HD oraz dodatkowe opcje personalizacji urządzenia.

Bez martwych punktów

Yi Dome ma zasięg 345° poziomej i 115° pionowej rotacji, dzięki czemu pokrywa kompletny zasięg 360° widoku kamery. Dodatkowo, dzięki profesjonalnym soczewkom kamera nagrywa obraz, bez pozostawienia najmniejszego punktu bez obserwacji. Niestety nie ma możliwości korzystania z zoomu optycznego, lecz do naszej dyspozycji pozostaje 4-krotny zoom cyfrowy.

Ulubione punkty

Producent pozwoli nam także na wybranie do 8 ulubionych obszarów, które w wygodny sposób możemy wybrać do aktualnego podglądu. Ponadto w trybie auto-cruise (automatyczny obrót) kamera może zatrzymywać się dłużej na naszych ulubionych obszarach.

yi dome

Aplikacja mobilna

Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej Yi Home, będziemy mogli zdalnie zarządzać swoją kamerą lub zestawem kamer, które wykorzystujemy w domu. Dodatkowo dzięki wielu trybom kamery, otrzymujemy natychmiastowe powiadomienia na temat tego, co dzieje się w naszym domu, np. jeśli zostanie wykryty ruch. Co więcej kamera może śledzić poruszającą się osobę, dopóki będzie w zasięgu obiektywu.

yi dome app

Montaż

Dzięki łatwej instalacji, możemy umieścić kamerę Yi Dome w różnych miejscach i na różnych płaszczyznach. Nie będzie problemu z postawieniem kamery na półce ani przymocowanie jej do ściany lub sufitu.

Specyfikacja

  • Wymiary: 110 x 64 x 93 mm
  • Waga: 230g
  • Kamera: 112°, 720p
  • Podświetlenie w ciemności: 8 nieinwazyjnych 940nm diod IR
  • Dostępne kolory: biały
  • Obsługa kart microSD do 32GB

Zamów kamerę Yi Dome w przedsprzedaży za 349 zł