Nubia Z11 Mini S hitem sprzedaży!


nubia z11 mini s

Chiński producent smartfonów Nubia niecałe 10 dni temu zaprezentował we Włoszech swój nowy model ze średniej półki, Nubia Z11 Mini S, który jest hitem!

Kompaktowe urządzenie z interesującą specyfikacją już 24 godziny po premierze w Chinach zostało kupione przez ponad 150 000 osób.

Co stoi za sukcesem?

Nowy model został znacznie poprawiony względem swojego poprzednika – modelu Z11 Mini. Producent wyposażył telefon w lepszą optykę (23MP z tyłu, 13MP z przodu) i nowszy procesor do obsługi aparatu (Sony IMX318), ten sam, który został wykorzystany w Xiaomi Mi Note 2. Za działanie urządzenia odpowiada procesor Snapdragon 625, wspierany przez 4GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkowników natomiast producent dał 64/128GB pamięci wewnętrznej oraz zaimplementował technologię FIT (Frame Interactive Technology) do obsługi gestów na krawędziach telefonu. Obudowa urządzenia wykonana jest z metalu, a ekran o przekątnej 5.2 cala i rozdzielczości FullHD (1920×1080 px), pokryty szkłem 2.5D prezentuje się rewelacyjnie.

nubia z11 mini s

Niestety nie wiemy kiedy model ten będzie dostępny w naszym kraju, lecz liczymy na to, że producent nie pozwoli nam długo czekać.

Źródło:

gizchina.it