Meizu M5 zaskoczy wszystkich już niedługo!


tył Meizu M5

Nadchodzący telefon Meizu M5 zaskoczy wszystkich fanów marki odejściem od półki „niższej”, z jakiej znane są inne urządzenia z serii M.

Wczoraj model ten przeszedł certyfikację TENAA, co pokazało pewne elementy specyfikacji nowego Meizu M5. Zapowiada się bardziej niż interesująco!

Prawdopodobna specyfikacja

Telefon będzie miał obudowę wykonaną z PCV i wyświetlacz o przekątnej 5.2 cala o rozdzielczości 720p. Jak widać, wyświetlacz większy o 0.2 cala względem modelu m3, lecz brak zmiany w rozdzielczości.

meizu m5 front

Sercem urządzenia będzie ośmiordzeniowy Mediatek MT6750 o taktowaniu rdzenia 1.5GHz. Do tego wszystkiego pojawią się różne warianty pamięci RAM – 2GB, 3GB oraz 6GB w najmocniejszej wersji smartfona. Podobnie będzie z pamięcią wewnętrzną, która także będzie dostępna w trzech opcjach – 16GB, 32GB i 64GB. Co więcej, pamięć będzie rozszerzalna przy pomocy karty microSD do 128GB.

Telefon zostanie wyposażony w aparat 13MP z tyłu i 5MP z przodu, pracować będzie zapewne pod kontrolą Yun OS 5 w wersji chińskiej lub Flyme OS 5 w wersji globalnej. Zasilać go będzie bateria o pojemności 3000 mAh.

meizu m5 tył

Jeśli chodzi o wymiary Meizu M5, to prezentują się następująco: 147.3 x 72.8 x 8.2mm, a jego waga wynosi 138g. Niestety to wszystko co na chwilę obecną wiadomo o nowym telefonie od Meizu, lecz gdy tylko pojawią się dodatkowe informacje, od razu o nich napiszemy!

Źródło:

gizchina.com