CubeCam – dziel się swoim życiem z innymi!


Coraz więcej osób udostępnia swoje życie w sieci, ogromną popularnością cieszą się aplikacje jak snapchat, a yt jest pełen filmików z życia. Co ciekawe na ten krok decydują się nie tylko gwiazdy znane z TV czy blogerzy, ale również przysłowiowy „Jan Kowalski”. Większość z nich sięga po kamerki, które są małe i poręczne, a przy tym można je wykorzystać na wiele sposobów.  Na przeciw tym potrzebom wychodzi firma Kehan Digital,  prezentując kamerkę CubeCam.

Jak podaje producent CubeCam posiada możliwość streamowania na żywo na youtube albo Facebooka. Przydatna możliwość, zważywszy na fakt, że większość filmików i tak tam wyląduje. Jej wymiary są zaskakująco małe – jest mniejsza nawet od GoPro. Kamerka posiada powierzchnię o boku lekko ponad cm (41mm), a jej grubość to zaledwie 13mm.

CubeCam-00

DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI

Tym, czym CubeCam wyróżnia się spośród innych kamerek jest nie tylko waga –  zaledwie 24.5g, ale także  specjalny klips, który pozwala na przypięcie jej do koszuli, kasku, plecaka czy roweru. Dzięki temu  możemy  z łatwością nagrywać filmiki nawet w sytuacjach, gdy potrzebujemy obu rąk. Jak deklaruje producent bateria pozwala na 2.5h działania, którą można wydłużyć do 8h dokupując stacje dokującą.

CubeCam może pracować w 5 trybach – ciągłym, automatyczny, zapętlony, Time- lapse i Slow motion nagrywając w maksymalnej jakości 1080p video @15fps or 720p @30fps oraz robić zdjęcia JPEG o wymiarach 1280 * 720 pikseli. Posiada ona także szerokokątny obiektyw z kątem widzenia 120 ° oraz przesłoną f/2.8

CubeCam-02

CENA CUBECAM

Można ją kupić w 4 wersjach kolorystycznych, więc trafi w gust zarówno mężczyzn jak i kobiet, a do 25 października trwa obniżka: z 159.99$ na 99.99$, więc warto (szybko!) rozważyć jej zakup. Jest to moim zdaniem idealny wybór dla osób, które cenią sobie przede wszystkim jakość i wygodę.

Źródło:

GIZMOCHINA, KEHAN