Xiaomi Mi Note 2 bez tajemnic (prawie)!


xiaomi mi note 2

Xiaomi Mi Note 2 zostanie przedstawiony nam już 25 października. Kolejne zdjęcia, które pojawiły się w internecie potwierdzają niektóre z naszych domysłów!

Niestety, wiemy już na pewno, że nowy Note nie będzie wyposażony w elastyczny ekran, o którym wcześniej pisaliśmy. Jego wygląd będzie bardziej przypominać wycofanego już z rynku Samsunga Galaxy S7 Note. Telefon będzie wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 5.7 cala (prawdopodobnie przygotowany przez LG), zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami. Boki ekranu będą zakrzywione, więc możemy się spodziewać dodatkowych możliwości znanych z telefonów Samsunga.

Pewny jest też jeden z kolorów smartfona – czarny. Niestety na zdjęciu nie widać gdzie producent umieścił kamerę, ani z czego wykonana jest obudowa.

Sercem urządzenia ma być Qualcomm Snapdragon 821, a za płynne działanie aplikacji odpowiadać będzie 4 lub 6 GB RAM. W telefonie najprawdopodobniej wykorzystany zostanie ultradźwiękowy skaner linii papilarnych oraz wsparcie dla 3D Touch (Force Touch). Całość natomiast powinna kosztować od 1500 zł (najtańsza wersja, bez podatku), do 2400 zł (najdroższa wersja, bez podatku).

Źródło:

gizmochina.com