Huawei Mate 9 już niedługo. Będzie ciekawie!


tył huawei mate 9

Kolejne informacje na temat Huawei Mate 9 wyciekły do sieci. Poza zdjęciami urządzenia, znana jest częściowa specyfikacja telefonu, która może namieszać!

Według przecieków, już w listopadzie zobaczymy nowy telefon Huawei, który może zatrząść rynkiem. Huawei Mate 9 prawdopodobnie będzie miał wyświetlacz o przekątnej 5.9-cala (ogromny!), z rozdzielczością Full HD (1920x1080px). Jego sercem ma być autorski procesor firmy, Kirin 960, który zostanie zapowiedziany w ciągu najbliższych 2 tygodni. Do dyspozycji użytkownika ma być nawet 256GB pamięci wewnętrznej oraz 4 lub 6GB pamięci RAM, w zależności od wybranego wariantu. Telefon wyposażony będzie w podwójny aparat główny 12MP, z optyką Leica. Całością zarządzać ma EMUI 5 oparty o system Android 7 (Nougat).

Zagięty ekran?

Dodatkowo, na renderach, które pojawiły się w internecie możemy zauważyć, że nowy Huawei prawdopodobnie wypuszczony zostanie w kilku wariantach kolorystycznych. Co więcej, widzimy także wersję z zagiętymi krawędziami ekranu, co może świadczyć o chęci wprowadzenia na rynek modeli Edge.

huawei mate 9 rendery

Na ile te informacje są prawdziwe przekonamy się już 3 listopada, gdyż właśnie na tę datę firma Huawei zaplanowała konferencję prasową w Monachium.